Index
88049رکورد در مدت زمان 2.449ثانیه
عبارت مورد جستجو :
کاراته کاهای ایران در جریان لیگ جهانی مراکش به سه مدال برنز دست یافتند.
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا در حکمی با سپاس از خدمات با ارزش و ماندگار سردار سرلشکر پاسدار جعفری در فرماندهی سپاه، سردار حسین سلامی را با اعطای درجه سرلشکری به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.
'فروغ قجابگلی' بازیگر ایرانی فیلم 'تهران، شهر عشق' ساخته 'علی جابر انصاری'، عنوان بهترین بازیگر زن نهمین جشنواره بین المللی فیلم پکن را کسب کرد و جایزه 'تیان تان' (کاخ آسمانی) این جشنواره را از آن خود کرد.
محققان داخلی موفق به تولید چندین قرص درمان بیماری صرع با خصوصیت آزادسازی تدریجی در بدن شدند.
امروز پیشرفته ترین واحد تولید قرص و کپسول کشور در سال رونق تولید افتتاح شد.
ایران سومین کشور جهان در شاخص رشد ظرفیت نصب شده برق است. با 63 هزار و 409 مگاوات ظرفیت نصب شده برق، تعداد مشترکان شبکه برق کشور از 26 میلیون مشترک گذشته و صد در صد جمعیت شهری و تمام روستاهای بالای 20 خانوار زیر پوشش این شبکه قرار گرفته اند.
رئیس جمهور: ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول 40 سال گذشته همواره در کنار ولایت و مردم و برای پاسداری از تمامیت ارضی، استقلال کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران فداکاری کرده است.
نائب رئیس جنبش أمل لبنان سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران را حافظ حقوق و شرافت امت اسلامی در سایه خیانت حکام عرب توصیف کرد.
29 فروردین «روز ارتش» یادآوری است مغتنم برای ذکر و تقدیر از مجاهدتهای دلیر مردان ارتش جمهوری اسلامی در این حرکت مقدس و پیش برنده در رسیدن به تمدن نوین اسلامی.
سرهنگ فداکار ارتشی اهل سمنان گفت: ما خود را خادم مردم می دانیم و تاآخرین نفس تا جان در بدن داریم در خدمت به مردم و دفاع از کشورمان کوتاهی نخواهیم کرد و ان شا الله بتوانیم سرباز خوبی برای مردم، رهبری و کشورمان باشیم.
  • تعداد رکوردها : 88049