Index
88213رکورد در مدت زمان 2.355ثانیه
عبارت مورد جستجو :
بلندترین برج مراقبت شرکت فرودگاه های کشور با ارتفاع ۵۲ متر با حضور وزیر راه و شهرسازی در فرودگاه همدان به بهره برداری رسید.
سهم ایران در تولید مقالات پر استناد در دنیا ۲.۷ درصد ، در جهان اسلام ۳۱.۶ درصد و در منطقه خاورمیانه ۳۲ درصد است. رتبه ایران در انتشار مقالات داغ در دنیا به ۱۶ و در انتشار مقالات پراستناد به رتبه ۱۹ ارتقا یافته است.
یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکایی پس از تجاوز به فضای سرزمینی ایران توسط پدافند نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرنگون شد.
مدیرکل دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به روند صعودی تولید علم در کشور اشاره کرد و گفت: ایران رتبه اول تولید علم را در میان کشورهای اسلامی دارد.
ایران اولین کشور جهان در تکثیر سلول های بنیادی اسپرم ساز انسانی است. در این روش برای درمان ناباروری ناشی از شیمی درمانی بیماران سرطانی مردان، بخشی از بافت بیضه را قبل از شیمی درمانی، فریز کرده و با تکثیر سلول های بنیادی اسپرم ساز در آزمایشگاه و پیوند مجدد آنها به بیمار، باروری را احیا می کنند.
با تولید این دارو در شرکت داروسازی اسوه، انحصار آمریکا در تولید آن شکست. ایران جزو معدود کشورهای جهان در فناوری تولید داروی آهن زدایِ تالاسمی است.
یک محقق ایرانی نوعی برچسب پوستی میکروسوزنی هوشمند ابداع کرده که در صورت کاهش قند خون، به وسیله میکروسوزن ها، انسولین را به لایه های زیرین پوست منتقل می کند.
رئیس جمهوری در مراسم بهره برداری از پایانه مسافربری سلام فرودگاه امام خمینی (ره): امروز اساس جنگ بدخواهان با ملت جنگ امید یا جنگ اراده هاست ولی پیروز نهایی این جنگ ملت ایران خواهد بود.
مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از ساخت تجهیزات به روز فرودگاهی برای نخستین بار در کشور و در ترمینال گالری سلام خبر داد و گفت: سیستم هوشمند انتقال بار مسافر (BHF) و سیستم انتقال مسافر (PBB) از مهمترین آنها است.
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: تولید اورانیوم تا ۱۰ روز آینده (تا ششم تیرماه) از مرز ۳۰۰ کیلوگرم عبور خواهد کرد.
  • تعداد رکوردها : 88213