Index
89149رکورد در مدت زمان 2.293ثانیه
عبارت مورد جستجو :
در پی ترور ناجوانمردانه سپهبد شهید سلیمانی، ایران اسلامی یکپارچه سیاهپوش عزای این فقدان شد.
رهبر انقلاب با حضور در منزل سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ضمن تفقد از خانواده شهید، شهادت آن مجاهد مخلص و عالی مقام را تبریک و تسلیت گفتند.
درپی شهادت سردار پرافتخار حاج قاسم سلیمانی، حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی را به فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.
پیام رهبر فرزانه انقلاب: شهید سلیمانی چهره ی بین المللی مقاومت است و همه ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه ی دوستان - و نیز همه ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه ی مضاعف ادامه خواهد یافت.
تاسیسات خشکی پالایشگاه دهم (فاز 19) پارس جنوبی در حاشیه خلیج فارس، بین پالایشگاه­های فازهای ١١ و ١٢ واقع شده است.طرح توسعه فاز ١٩ میدان گازی پارس جنوبی در خرداد ماه ١٣٨٩ آغاز شد و اولین تولید و صادرات گاز شیرین آن در تاریخ 20/2/1395 و با گاز ترش دریافتی از سکو صورت گرفت. این پالایشگاه در بهار سال 1396 رسماً به بهره برداری رسید.
معاون دبیرکل مجمع بیداری اسلامی: اگر انقلاب اسلامی نبود، همه قدرت های مادی دنیا در سلطه آمریکا قرار می گرفت.
وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه در ۶ ماه نخست امسال رشد اقتصادی کشور بدون نفت مثبت بوده است، گفت: تراز تجاری کشور مثبت شده و صادرات از واردات پیشی گرفته است.
رییس قوه قضاییه با اشاره به اینکه امروز در دل مردم نسبت به کار دستگاه قضا امید ایجاد شده است گفت: باید این امید را در دل مردم زنده نگه داشته و اجازه ندهیم که ناامیدی ایجاد شود، اگر امیدی که در دل این مردم پدید آمده به ناامیدی ختم شود گناهی نابخشودنی است.
محقق ایرانی موفق به تولید آزمایشگاهی اسپری و پانسمان تسریع کننده انعقاد خون شد که با توجه به مکانیزم علمی آن، خونریزی ناشی از قطع عضو را در کمتر از یک دقیقه بند می آورد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان گفت: ۷۲۸ صندوق قرض الحسنه بسیج با 37 هزار عضو در این در راستای اشتغالزایی و محرومیت زدایی ایجاد شده است.
  • تعداد رکوردها : 89149