Index
88365رکورد در مدت زمان 2.262ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مدیرعامل شرکت دانش بنیان سامان داروی هشتم از صرفه جویی ارزی بیش از 150 میلیون دلاری برای کشور با تولید داروی « سافاکتو AF » توسط این شرکت خبر داد.
معاون وزیر جهاد با اشاره به تحول چشمگیر در تولید انواع بذر سالم و اصلاح شده سیب زمینی در کشور، گفت: ایران با تولید بیش از ۵ میلیون و ۱۰۰ هزارتن سیب زمینی در جمع ۱۳ کشور نخست جهان قرار دارد.
شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله گفت: ایران ثابت کرده که تنها قدرت جهان است که پایداری کرده و در برابر سلطه آمریکا پیروزی می شود و این نتیجه موضع گیری های شجاعانه، حکیمانه و با صلابت ولی امر مسلمین امام خامنه ای است.
یک اندیشکده برجسته آمریکا با رد ادعاهای مقام های این کشور درباره تاثیر تحریم های حداکثری بر نقش منطقه ای ایران گزارش داد: نفوذ منطقه ای ایران تغییری که نکرده بلکه گسترش یافته است.
علیرضا فیروزجا برای نخستین بار در تاریخ شطرنج ایران به ریتینگ ۲۷۰۰ رسید تا از این پس سوپر استاد بزرگ لقب گیرد
ذخیره سازی همزمان چهار مخزن پروپان و بوتان (LPG) پالایشگاه فاز ۱۹ پارس جنوبی آغاز شد.
برای اولین بار در خاورمیانه ساخت پرینتر سه بعدی در ابعاد میکرون توسط محققین دانشگاه صنعتی شریف محقق شده است.
پس از سرنگونی پهپاد آمریکایی توسط ایران، بخش های سه گانه ارتش هند در طرح خود مبنی بر خرید پهپاد های آمریکایی بازنگری می کنند.
خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه با تاکید بر اینکه رهبری ایران در موضع گیری خود با صلابت و در مقابله، با شجاعت و در تصمیم گیری، با حکمت عمل می کند، گفتند: ما امیدواریم که ایران در کنار محور مقاومت بر دشمنان امت پیروز شود.
تیم والیبال جوانان ایران برای نخستین بار در تاریخ به مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان دست یافت.
  • تعداد رکوردها : 88365