Index
89433رکورد در مدت زمان 2.371ثانیه
عبارت مورد جستجو :
ستون نویس و تحلیلگر مشهور آمریکایی در مصاحبه ای چهارشنبه تصریح کرده روش هایی که دولت این کشور برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران در پیش گرفته جواب نداده اند.
این مسئله مدتی نه چندان طولانی برای کشور وجود خواهد داشت و سپس رخت برمی بندد اما تجربیات حاصل از آن و فعالیت مردم و دستگاه ها که به مثابه یک رزمایش عمومی است، می تواند به عنوان یک دستاورد باقی بماند.
تیم دانش آموزی المپیاد نجوم ایران، در دهمین المپیاد جهانی نجوم (1384) که با شرکت 78 دانشآموز از 16 کشور جهان در کشور چین برگزار شد، موفق به کسب 1 مدال طلا، 2 مدال نقره و 3 مدال برنز و 1 دیپلم افتخار گردید. ایران مقام چهارم جهان را در این مسابقات به خود اختصاص داد.
مدیرجهاد کشاورزی مهریز گفت: سالانه افزون بر ۱۲ میلیون اصله نهال پسته توسط ۹ نهالکار این شهرستان تولید و بین علاقه مندان توزیع می شود.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از تولید کیت تشخیص قطعی کرونا در کشور با تلاش فناوران وزارت دفاع خبر داد.
مجری طرح توسعه گلخانه‎های وزارت جهاد کشاورزی گفت: سطح زیرکشت گلخانه های کشور از هشت هزار و ۸۰۰ هکتار در سال ۹۲ به حدود ۱۸ هزار هکتار رسیده است.
اکران طرح های فرهنگی و گرافیکی با عنوان «ایران قدردان شماست» با هدف قدردانی از زحمات پرستاران و پزشکان در سطح شهر تهران آغاز شد.
رهبر جریان حکمت ملی عراق با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عراق در این سال ها، از شهدای حمله تروریستی آمریکا یاد کرد و گفت: شهید حاج ابومهدی المهندس و مهمان بزرگ عراق شهید سپهبد قاسم سلیمانی فرماندهانی بودند که پیروزی را در عراق رقم زدند.
ان شاءالله که موفق باشید، کارتان بسیار باارزش است، هم ارزش جامعه ی پزشکی و پرستاری را در جامعه بالا می برد که برده، هم مهمتر از این، ثواب الهی است که خدای متعال قطعاً به شما اجر خواهد داد و ثواب خواهد داد.
بهره برداری آزمایشی از زیرگذر گیشا در شمال غربی پایتخت صبح امروز چهارشنبه با حضور استاندار و شهردار تهران آغاز شد و انواع خودروها می توانند به صورت دو طرفه از آن استفاده کنند.
  • تعداد رکوردها : 89433