Index
88934رکورد در مدت زمان 2.293ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مردم برای کشور و نظام و امنیت خودشان، برای ناموس و استقلالشان واقعاً فداکار هستند.
حرکت عظیم ملت ایران که از زنجان و تبریز آغاز و حتی به برخی روستاها هم رسید و تهران نقطه ی پایانی آن بود، یک تودهنی به استکبار و صهیونیسم جهانی بود و آنها را وادار به عقب نشینی کرد.
مرکز نوآوری مدیریت و سیاست گذاری علم، فناوری و نوآوری وابسته به مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور راه اندازی شد.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ایران رتبه ۱۵ را در جایگاه علمی دنیا تا سال ۲۰۲۰ داشته و جزء ۴۰ دانشگاه برتر در دانشگاه های دنیا است.
یک شرکت دانش بنیان تولیدکننده الکترودهای جوشکاری در کشور، موفق به تولید نانوالکترودهایی با قابلیت جذب رطوبت قابل کاربرد در صنایع حساس همچون پتروشیمی شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: دانش آموز خوزستانی جایزه بخش برگزیدگان کمیسیون ملی یونسکو – ایران را در جشنواره بین المللی فیلم رشد کسب کرد.
یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به بومی سازی روش «لاپاراسکوپی» برای افزایش باروری دام و تولید گوشت قرمز در کشور شد.
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت امام خمینی (ره) شوشتر گفت: دروگر برداشت نیشکر به همت متخصصان و کارشناسان این شرکت و در مدت زمان ۴۵ روز ساخته شد.
بنای انقلاب اسلامی تزلزل ناپذیر است و اگر تمام قدرت های جهان نیز متحد شوند و تمام سرمایه های داخلی و بیرونی خود را به صحنه آورند، قادر نیستند ذر ه ای تزلزل در این بنای استحکام جهانی یعنی کشور ایران، انقلاب و نظام اسلامی وارد کنند.
یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به تولید نانوپوششی شده است که با استفاده از آن در بدنه کشتی ها و شناورهای دریایی مانع از ایجاد خزه در آنها می شود.
  • تعداد رکوردها : 88934