Index
89737رکورد در مدت زمان 2.293ثانیه
عبارت مورد جستجو :
دبیرکل حزب الله لبنان اقدام امام خمینی (ره) در نام گذاری روز قدس را اقدامی مبارک و میراث ایشان برای جهان اسلام دانست و گفت که ایران همواره به تعهدات خود در برابر فلسطین پایبند بوده است.
آذری جهرمی: با حضور آقای جهانگیری این هفته هزار و ۵۰۰ روستا به شبکه ملی ارتباط و اینترنت متصل شد.
«صابر الدقامسه» نویسنده و تحلیلگر سیاسی اردنی در یادداشتی ضمن انتقاد از پروژه ایران هراسی در برخی جوامع عربی نوشت: ایران امروز با وجود تحریم ها به یک قدرت اقتصادی و دژ علمی، صنعتی و نظامی تبدیل شده است.
«عبدالملک بدرالدین الحوثی» در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس، این روز را عاملی دانست که با اعلام امام خمینی (ره) امت اسلامی را متوجه مساله اول و مسئولیت اصلی خود یعنی قضیه فلسطین کرد.
وزیر بهداشت گفت: ایران یکی از موفق ترین کشورهای منطقه در زمینه پیوند اعضا است.
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: خط تولید آزمایشی آنژیوکت که سال ۱۳۹۴ متوقف شده بود امروز رسماً فعالیت مجدد خود را آغاز کرد و در این خط سالانه بیش از ۷ میلیون آنژیوکت تولید می شود.
در هر جایی از جهان، مستکبری قصد داشته باشد مظلوم و مستضعفی را به زیر یوغ خود درآورد، این سپاه قدس بود و هست که در برابرش می ایستد و از رزمندگان بین المللی جبهه مقاومت حمایت می کند.
فیصل قاسم، مجری شبکۀ الجزیرۀ قطر: ایرانی ها به ساخت تجهیزات ماشین آلات اکتفا نکرده بلکه قدرت و توان اتمی خود را نیز پیشرفته کرده اند؛ تا آنجا که سراسر جهان در برابر این دستاورد به حال آماده باش در آمده است. زیرا برخورد عزتمندانۀ ایران همانند یک ابرقدرت است. اکنون آیا سزاوار است که ما ملت ناامید عرب را که با فشردن دستهای خود به یک دیگر از اقتدار ملی و عزتمداری ایران به وجد آمده نکوهش کنیم؟ حتما این حق را نداریم. 18/2/1386
اولین شناور آتشخوار تولید ایران در تاریخ 26/8/1395 به آب انداخته شد. این شناور با 29 متر طول، 9 متر عرض و 5 متر ارتفاع، می تواند در رودخانه، دریا و اقیانوس شناورهای نفتکش و اسکله های نفتی آتش گرفته را خاموش کند، ضمن این که توانایی حمل سوخت، یدک کشیدن نفتکش های آتش گرفته و قابلیت تصفیه آب شور دریا را دارد.
کارنامه / پگاژن . 250 30 اردیبهشت 1399 16:41
پگاژن نام تجاری داروی ضدسرطان بیوسیمیلار است که در تاریخ 15/11/1392 رونمایی شد. این دارو برای کاهش احتمال عفونت، در بیمارانی که شیمی درمانی سرکوب کنندۀ مغز استخوان می گیرند و ریسک ابتلا به تب نوتروپنی در آنها بالاست استفاده می شود و اثربخشی و کارایی بالایی دارد. ایران دومین تولید کنندۀ این دارو در جهان است.
  • تعداد رکوردها : 89737