Index
89117رکورد در مدت زمان 2.511ثانیه
عبارت مورد جستجو :
کارخانه خنک سازی کک متالورژی به روش خشک(CDQ) امروز (سه شنبه) با حضور مدیرعامل شرکت میدکو، فرماندار زرند و جمعی از مسئولان برای نخستین بار در کشور در کارخانه فولاد زرند ایرانیان به بهره برداری رسید.
وزیر نیرو با بیان اینکه ۸۰۰ مگاوات ظرفیت نصب شده نیروگاه های تجدیدپذیر در کشور است گفت: این نیروگاه ها از تولید ۳ هزار تن آلاینده در کشور جلوگیری کردند.
معاون تحقیقات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: دستاوردهای علم و فناوری و درخشش ایران نتایج فعالیت ها و سیاست های دوران خدمت وزرا قبلی و به خصوص هاشمی گلپایگانی است.
یک وبگاه آمریکایی در گزارشی در زمینه برگزاری رزمایش دریایی ایران و فعل و انفعلات اخیر در منطقه نوشت، قابلیت های نظامی ایران با دهه های گذشته تفاوت کرده و هیچ حمله ای علیه خود را بی پاسخ نخواهد گذاشت.
آزمایشگاه الکترونیک و مخابرات در سال 1382 تاسیس شد. این آزمایشگاه با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته در زمینه های الکترونیک، مخابرات و کنترل، بستر مناسبی را برای فعالیت هایی نظیر طراحی مدارات آنالوگ و دیجیتال، کار با سیستم های اندازه گیری مختلف، کار با حسگرها و طراحی مدارهای راه انداز آنها، ساخت سیستم تامین توان، طراحی آنتن ها و... فعال است.
نیروگاه ۱۰ مگاواتی خورشیدی نور ماهان امروز(دوشنبه) با حضور وزیر نیرو، استاندار کرمان، نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس و جمعی از مسوولان افتتاح شد.
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: از سال ۹۲ تاکنون ۱۳۰ پروژه ورزشی نیمه تمام با اعتبار بیش از ۸۰۰ میلیارد ریال در نقاط مختلف استان به بهره برداری رسیده است.
مقاله محققان ایرانی به سرپرستی دکتر رضا ملک زاده که برای نخستین بار در جهان، شواهد بسیار دقیق و بی سابقه ای از ارتباط مصرف چای داغ در دمای ۶۰ درجه سانتیگراد و بالای آن با افزایش ۹۰ درصدی خطر بروز سرطان سلول های سنگفرشی مری ارائه داده و در ژورنال معتبر بین المللی سرطان (IJC) منتشر شده بود، در فهرست ۱۰۰ مقاله برتر دنیا در رسانه های اجتماعی سال ۲۰۱۹ قرار گرفت.
مرکز بهداشتی و درمانی دشت عباس دهلران با مشارکت بنیاد علوی و دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام افتتاح شد.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: قبل از ایران هیچ کشوری موشک بالستیک نقطه زن با برد دو هزار کیلومتر و سرعت ۸ ماخ را نداشت.
  • تعداد رکوردها : 89117