Index
ورود کاربر

امام خامنه ای سید ما و رهبر ما، حسین زمان ماست

به آقا، سید و رهبر خود می گوییم، ای حسین زمان ما، همچنانکه یاران امام حسین در شب عاشورا گفتند، ما هم می گوییم که والله ای سرور و امام ما، اگر همه ما کشته شویم و بدانیم که کشته می شویم و ما را می سوزانند سپس زنده می شویم و این کار را هزار بار با ما بکنند، ای حسین زمانه، تو را تنها نخواهیم گذاشت.

19 شهریور 1398

خبرگزاری فرانسه: ایران و حزب الله برتری پهپادی تل آویو را به چالش کشیده اند

یک خبرگزاری غربی نوشت، ایران و بازیگران جدید عرصه پهپادی در حال به چالش کشاندن آمریکا و تل آویو هستند.

10 شهریور 1398

ایران پیشران قوای حق است

اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین: رویکرد تجدیدناپذیر خود را برای حضور در سنگر مقاومت پایدار در کنار همه ی قوای حق و عدالت و آزادگی و پیشران همه ی آنها جمهوری اسلامی ایران، تا پیروزی نهایی اعلام می کنیم.

10 شهریور 1398

نصرالله: جنگ با ایران به منزله جنگ با کل محور مقاومت است

«سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر اینکه ایران صاحب قدرت نظامی و شجاعت است، اظهار داشت: جنگ با ایران به معنای جنگ با محور مقاومت و شعله ور شدن سراسر منطقه است.

28 مرداد 1398

اقتدار ایران با وجود تحریم ها قابل ستایش است

نماینده وزارت اطلاع رسانی لبنان در دفتر سازمان ملل متحد در بیروت گفت: با وجود تبلیغات ضد ایرانی در رسانه های غربی، لبنانی ها به ایران و اقتدار آن با وجود تمام فشارها و تحریم ها نگاه مثبتی دارند و آن را می ستایند.

23 مرداد 1398

سخنگوی نُجَباء: ایران افتخار ماست

سخنگوی جنبش مقاومت نجباء عراق تأکید کرد نظامیان آمریکایی ناچار شده اند پایگاه هایشان را در مناطق دوردست و صحرایی دایر کنند تا از مواضع نیروهای مقاومت فاصله داشته باشند.

15 مرداد 1398

مقاومت فعال ایران چگونه معادلات را تغییر داد؟

پیام چرخش رفتار صبورانه تهران به اندازه ای رسا بوده که غرب را از گزینه نظامی دور کرده و برخی کشورهای عرب منطقه هم پس از مقاومت فعال ایران و بخصوص پس از سرنگونی پهپاد آمریکایی و نحوه واکنش واشنگتن به آن دریافته اند باید در محاسبات خود تغییراتی دهند.

9 مرداد 1398

رأی الیوم: ایران دهها میلیارد دلار به صنایع نظامی آمریکا خسارت زد

روزنامه فرا منطقه ای رای الیوم در مطلبی نوشت که با منصرف شدن هند از خرید پهپاد "گلوبال هاک" که توسط ایران ساقط شد، انصراف ترکیه از خرید سامانه ضد موشکی آمریکایی "پاتریوت"، ساقط شدن جنگنده "اف-۱۶"آن در سوریه و احتمال تجدید نظر کشورها در قردادهای خرید این تسلیحات، تهران موفق شده ده ها میلیارد دلار زیان به صنایع نظامی آمریکا تحمیل کند.

9 مرداد 1398

عضو ارشد حزب الله: پیروزی ایران بر آمریکا نتیجه شجاعت، حکمت و صلابت امام خامنه ای است

شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله گفت: ایران ثابت کرده که تنها قدرت جهان است که پایداری کرده و در برابر سلطه آمریکا پیروزی می شود و این نتیجه موضع گیری های شجاعانه، حکیمانه و با صلابت ولی امر مسلمین امام خامنه ای است.

8 مرداد 1398

خطبای جمعه لبنان: رهبر ایران باصلابت، شجاع و حکیم است

خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه با تاکید بر اینکه رهبری ایران در موضع گیری خود با صلابت و در مقابله، با شجاعت و در تصمیم گیری، با حکمت عمل می کند، گفتند: ما امیدواریم که ایران در کنار محور مقاومت بر دشمنان امت پیروز شود.

6 مرداد 1398

ایران چالش ها را به فرصت تبدیل می کند

روزنامه "البناء" نوشت که ایران با تدبیرهای هوشمندانه اقدامات نابخردانه واشنگتن را پاسخ می دهد و چالش های آن را به فرصت های تاریخی به نفع خود تبدیل می کند.

1 مرداد 1398

تولدت مبارک، روحانیِ انقلابی / ارجان دولاپچی از روزنامه آیدینلیک ترکیه

آیت الله خامنه ای در طول مبارزات خود شش بار دستگیر شد. وی بار هفتم در اوایل سال ۱۹۷۷ دستگیر و به ایرانشهر تبعید شد.

1 مرداد 1398

امام خمینی (ره) الگوی شیخ زکزاکی / گفتگو با بدیعه زکزاکی

در نخستین سالگرد پیروزی انقلاب، شیخ و ۲ نفر دیگر از نیجریه انتخاب می شوند تا برای جشن پیروزی به ایران بیایند. وقتی آمدند با حضرت امام ملاقات می کنند. پدرم می گفتند: «بعد از اینکه برگشتم چیزهایی در ایران دیدم و گفتم حالا باید در نیجریه تبلیغ را آغاز کنم».

13 تیر 1398

آیت الله خامنه ای رهبر معنوی میلیون ها انسان در سراسر جهان است

رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار معاون وزیر خارجه آمریکا تأکید کرد آیت الله خامنه ای رهبر معنوی میلیون ها انسان در سراسر جهان است.

6 تیر 1398

رئیس فراکسیون بدر عراق در مجلس: رهبر انقلاب اسلامی ایران خط قرمز ماست

حسن الکعبی، رئیس فراکسیون بدر در پارلمان عراق: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران خط قرمز ماست زیرا سمبل تمام مسلمانان جهان است.

4 تیر 1398

سی ان ان: سامانه پدافند هوایی ایران را جدی بگیرید

سی ان ان : آمریکایی ها یکی از مهم ترین درسهای عبرت خود را در هفته گذشته در ارتفاع 22 هزار پایی گرفتند

4 تیر 1398

روزنامه لبنانی: سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا، ترامپ را مستاصل کرده است

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از زمان سرنگونی پهپاد جاسوسی این کشور در خاک ایران دست بسته مانده است، زیرا نه به دنبال ماجراجویی نظامی است که بر تبیلغات انتخاباتی اش تاثیر بگذارد و نه می تواند پاسخی دهد که متحدانش را مطمئن سازد.

4 تیر 1398

گزارش نشریه میلیتاری تایم از توان نظامی ایران در خلیج فارس

نشریه نظامی "میلیتاری تایمز"، ایران را به عنوان دارنده بزرگترین و متنوع ترین زرادخانه موشک های بالستیک در منطقه خاورمیانه دانست و نوشت: دفاع ساحلی ایران به احتمال زیاد تمام خلیج فارس را به منطقه ممنوعه برای نیروهای دریایی ایالات متحده بدل خواهد کرد.

19 خرداد 1398

دانشمندان هسته ای ایران «بهترین بهترین ها» هستند

هاینونن: رئیس سابق بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی ضمن انتقاد از خروج آمریکا ار توافق هسته ای، از دانشمندان هسته ای ایران به عنوان «بهترین بهترین ها» یاد کرد.

17 خرداد 1398

صاحبنظران عراقی: امام خمینی پیشوایی تکرارناپذیر است

تعدادی از نویسندگان، کارشناسان و اصحاب قلم در عراق به مناسبت سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران در یادداشت ها و مقالاتی تاکید کردند که امام خمینی (ره) اسطوره و پیشوایی تکرار ناپذیر است.

14 خرداد 1398

الاهرام مصر: قدرت موشکی ایران، آمریکا را پای میز مذاکره خواهد نشاند

روزنامه مصری الاهرام تاکید کرد قدرت موشکی و همچنین نیروی دریایی و پهپادی ایران کافی است تا آمریکا را پای میز مذاکره با ایران نشاند.

14 خرداد 1398

نشریه فرانسوی: امام خمینی، شخصیت کلیدی انقلاب اسلامی ایران است

هفته نامه خبری فرانسوی "پاری مچ"( Paris Match) در آستانه سی امین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ، از امام خمینی(ره) به عنوان شخصیت کلیدی انقلاب اسلامی ایران نام برد.

12 خرداد 1398

سفیر فلسطین: بزودی در قدس به امامت آیت الله خامنه ای نماز جماعت می خوانیم

صلاح زواوی سفیر فلسطین در ایران گفت: اگر امام خمینی(ره) این انقلاب را ایجاد و مسأله حمایت از مظلوم و حمایت از فلسطین را آغاز کرد، امام خامنه ای بدون تردید از این تفکر و این عملکرد حفاظت کردند.

9 خرداد 1398

رسانه چینی: خودکفایی رمز پیروزی ایران بر تحریم هاست

روزنامه گلوبال تایمز: ایران با خودکفایی و رفتن به سمت تولیدات بیشتر می تواند بر همه تحریم های آمریکا فایق آید.

26 اردیبهشت 1398

رئیس وقف سنی عراق: امت اسلام جلوی تجاوزگری آمریکا علیه ایران بایستد

رییس دیوان اوقاف اهل سنت عراق در واکنش به سیاست های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که آمریکا هویت وجودی امت اسلام را هدف قرار داده است و امت اسلامی باید جلوی تجاوزگری جدید آمریکا بایستد.

26 اردیبهشت 1398

رئیس اتحادیه علمای اسلام در استان دیالی عراق: ایران مورد تعرض قرار گیرد اعلان جنگ می کنیم

جبار المعموری، رئیس اتحادیه علمای اسلام: اگر تهران از سوی هر طرفی مورد تعرض قرار گیر اتحادیه علمای اسلام اعلان جنگ عمومی خواهد داد و فرزندانمان را برای دفاع از ایران خواهیم فرستاد.

18 اردیبهشت 1398

رشد ۶۰ درصدی دانشگاه های ایران در تایمز

نتایج رتبه بندی بین المللی تایمز ۲۰۱۹ در آسیا اعلام شد و نتایج نشان دهنده رشد چشمگیر ۶۰ درصدی حضور دانشگاه های کشور در این رتبه بندی است.

12 اردیبهشت 1398

جنبش أمل لبنان: تا ابد حامی سپاه خواهیم ماند

نائب رئیس جنبش أمل لبنان سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران را حافظ حقوق و شرافت امت اسلامی در سایه خیانت حکام عرب توصیف کرد.

29 فروردین 1398

ورود کمک های جدید الحشد الشعبی و مسیحیان عراق به ایران

نیروهای سازمان الحشد الشعبی، مسیحیان و دفتر تقریب مذاهب عراق امروز چهارشنبه محموله های جدیدی از کمک برای سیل زدگان ایران ارسال کردند.

28 فروردین 1398

400 تن کمک و مایحتاج سیل زدگان از عراق وارد ایران شد

400 تن از کمک های مردم عراق با بیش از 80 خودرو و کامیون امروز در 3 نوبت وارد ایران شد.

26 فروردین 1398

  • تعداد رکوردها : 486