Index
ورود کاربر

ایران با مقاومت در همه عرصه ها پیشرفت کرده و به قدرتی جهانی تبدیل شده است

دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران در این سالها با ایستادگی و مقاومت، در همه عرصه ها پیشرفت کرده و به قدرتی جهانی تبدیل شده که همه جهان روی آن حساب ویژه ای باز می کنند.

29 بهمن 1399

انقلاب اسلامی ایران معادلات جهانی را دگرگون کرد

تحلیلگر برجسته لبنانی با اشاره به دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران موجب شد تا معادلات منطقه ای و جهانی به شدت دستخوش تغییر شوند.

19 بهمن 1399

اندیشکده مصری: ایران تاثیرگذارترین قدرت منطقه است

اندیشکده راهبردی «الدیمقراطی العربی» مصر در گزارشی به قلم «محمد عودة الاغا» کارشناس مسائل خاورمیانه به نقش منطقه ای ایران پرداخت و نوشت: ایران با برخورداری از جایگاه متمایز ژئوپلتیکی در خلیج فارس بارها ثابت کرده است که تاثیرگذارترین قدرت منطقه است وتوان تغییر روندها را دارد.

8 آذر 1399

رسانه صهیونیستی: ایران یک «ابرقدرت پهپادی» است

یک نشریه صهیونیستی نوشت، ایران با عرضه دستاوردهای نظامی خود نشان می دهد که یک قدرت جهانی در تولید سلاح و بسیار فراتر ازمهندسی معکوس ادوات روسی ، چینی یا کره شمالی است.

8 مهر 1399

شینهوا: ساخت جنگنده بومی بیانگر قدرت دفاعی ایران است

خبرگزاری رسمی چین در گزارشی با اشاره به تحویل سه فروند جنگنده بومی مدل کوثر به نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران نوشت: ساخت و تولید جنگنده های بومی از دستاوردهای بسیار بزرگ و پیشرفت های با ارزش ایران محسوب می شود و بیانگر قدرت دفاعی تهران است.

5 تیر 1399

روز قدس میراث مبارک امام خمینی (ره) بود

دبیرکل حزب الله لبنان اقدام امام خمینی (ره) در نام گذاری روز قدس را اقدامی مبارک و میراث ایشان برای جهان اسلام دانست و گفت که ایران همواره به تعهدات خود در برابر فلسطین پایبند بوده است.

31 اردیبهشت 1399

نویسنده اردنی: ایران با وجود تحریم به قدرت اقتصادی، علمی و نظامی تبدیل شده است

«صابر الدقامسه» نویسنده و تحلیلگر سیاسی اردنی در یادداشتی ضمن انتقاد از پروژه ایران هراسی در برخی جوامع عربی نوشت: ایران امروز با وجود تحریم ها به یک قدرت اقتصادی و دژ علمی، صنعتی و نظامی تبدیل شده است.

31 اردیبهشت 1399

رهبر انصارالله: روز قدس امت اسلامی را متوجه مساله فلسطین کرد

«عبدالملک بدرالدین الحوثی» در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس، این روز را عاملی دانست که با اعلام امام خمینی (ره) امت اسلامی را متوجه مساله اول و مسئولیت اصلی خود یعنی قضیه فلسطین کرد.

31 اردیبهشت 1399

گزارش فیگارو: ایرانی ها در چالش فنی پرتاب ماهواره پیروز شدند

ژرژ مالبرونو، گزارشگر ارشد روزنامه فرانسوی فیگارو موفقیت ایران در پرتاب ماهواره نور-1 را ستود و اظهار داشت: "ایرانی ها به یک رکورد فنی دست یافته اند که تنها شمار اندکی از کشورها آن را در اختیار دارند."

6 اردیبهشت 1399

رأی الیوم: ایران درحال ابرقدرت شدن است، اما اعراب از تولید چفیه و عقال خود ناتوانند

یک نویسنده فلسطینی ضمن تمسخر حکام سیاسی عرب حاشیه خلیج فارس، تأکید کرد که ایران ابرقدرت منطقه ای است و به ابرقدرت بین المللی نیز بدل می شود.

5 اردیبهشت 1399

مردم دنیا مواجهه با کرونا را از ایرانیان یاد بگیرند

جنیفر گرین، نویسنده آمریکایی: من آرزو می کنم بقیه مردم دنیا در مواجهه با کرونا، از ایرانیان یاد بگیرند. اینها در حالی است که مردم ایران تحت تحریم هستند. با این وضعیت، به نظرم من اگر در ایران باشم آرامش بیشتری دارم.

10 فروردین 1399

پویش ملی مبارزه با کرونا، اقدام بزرگ ایران

مدیرکل سازمان جهانی بهداشت: برنامه پویش ملی مبارزه با کرونا در ایران اقدامی بسیار بزرگ است.

1 فروردین 1399

سفیر بریتانیا: پزشکان، پرستاران و کادر بهداشت و درمان ایران ماهرانه در تلاش برای مقابله با کرونا هستند

سفیر بریتانیا در تهران در پیامی ویدیویی با بیان اینکه پزشکان، پرستاران و کادر بهداشت و درمان ایران ماهرانه در تلاش برای مقابله با کرونا هستند، گفت: مطمئنم ایرانیان در این شرایط از یکدیگر حمایت می کنند تا با این ویروس مقابله شود.

26 اسفند 1398

تمجید سازمان جهانی بهداشت از اقدامات ایران در مبارزه با کرونا

سازمان جهانی بهداشت می گوید ایران تمام تلاش خودش را برای مبارزه با ویروس کرونا به کار گرفته است.

21 اسفند 1398

ایگناتیوس: هیچ کدام از راه های ما برای مقابله با انقلاب ایران جواب نداد

ستون نویس و تحلیلگر مشهور آمریکایی در مصاحبه ای چهارشنبه تصریح کرده روش هایی که دولت این کشور برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران در پیش گرفته جواب نداده اند.

14 اسفند 1398

حکیم: شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس پیروزی را در عراق رقم زدند

رهبر جریان حکمت ملی عراق با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عراق در این سال ها، از شهدای حمله تروریستی آمریکا یاد کرد و گفت: شهید حاج ابومهدی المهندس و مهمان بزرگ عراق شهید سپهبد قاسم سلیمانی فرماندهانی بودند که پیروزی را در عراق رقم زدند.

8 اسفند 1398

انقلابی سرشناس بحرین: مردم منطقه از پیشرفت ایرانی ها روحیه می گیرند

انقلابی سرشناس بحرین با بیان اینکه مردم منطقه از پیشرفت ایرانی ها روحیه می گیرند، گفت: حضور مردم ایران در میادین مختلف علاوه بر اینکه روحیه مردم سایر کشورهای منطقه را تقویت می کند موجب ایجاد انگیزه مضاعف در آنها می شود.

6 اسفند 1398

حرکت انقلاب اسلامی ایران رو به جلو و امیدبخش است

یک کارشناس آرژانتینی گفت: انقلاب در ۴۱ سال پیروزی خود در مسیر پیشرفت سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، صنعتی، معنوی و تکنولوژیک قرار دارد.

4 اسفند 1398

انقلاب ایران در تمام میادین و تمام مراحل ایستادگی کرده است.

انقلاب ایران با وجود تمام جنگ ها و محاصره و تحریم به لطف حضور مردم در تمام میادین و تمام مراحل ایستادگی کرده است.

27 بهمن 1398

عکس های سردار سلیمانی در سراسر شهرهای ایتالیا

گروه جبهه اروپایی سوریه که یک گروه ایتالیایی هستند در اقدامی جالب عکس های شهید سردار سلیمانی را در شهرهای مختلف ایتالیا منتشر کردند.

23 بهمن 1398

مشاور رسانه ای نخست وزیر پاکستان: ایستادگی آیت الله خامنه ای آرمان های امام خمینی(ره) را فراگیر کرد

مشاور رسانه ای نخست وزیر پاکستان ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: آرمان های انقلاب است که سد راه نفوذ دشمنان در کشورهای اسلامی شده و مانع موفقیت آنها است.

23 بهمن 1398

تحلیلگر آمریکایی: ایران با حمله به عین الاسد برتری فناوری و موشکی آمریکا را خُرد کرد

یک تحلیلگر آمریکایی با اشاره به حمله موشکی تلافی جویانه ایران علیه پایگاه نظامی آمریکا گفت: تصور می کنم کشوری که توانست ایده برتری فناوری و دفاع موشکی آمریکا را خرد کند، ایران است.

19 بهمن 1398

کارنامه / رویای اقبال . 153

دکتر سید عبدالباری، روزنامۀ هندی راشتریا ساهارا: علامه اقبال 75 سال پیش در رویا دیده بود، اگر تهران به ژنو جهان شرقی تبدیل شود، ممكن است سرنوشت كرۀ ارض تغییر پیدا كند. وی هشدار داده بود در این دنیا هیچ ملتی بدون مبارزه ظهور نمیكند، كسی كه ضرب كلیمی ندارد، در واقع هنری ندارد. ظاهراً این رویا به زودی به واقعیت تبدیل خواهد شد. 28/2/1386

18 بهمن 1398

پیروزی انقلاب اسلامی ایران نقطه عطفی در تاریخ بود

رئیس اجرایی دولت وحدت ملی افغانستان با حضور در مراسم جشن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، آن را نقطه عطفی در تاریخ دانست.

18 بهمن 1398

ایران بهشت است / سهیل اسعد مبلغ آرژانتینی

مبلغ آرژانتینی گفت: از سال ۷۶ در ایران اسلامی زندگی می کنم که این کشور را بهشت می دانم و بهشت را در ایران و به ویژه در قم می بینم، به ۵۰ کشور سفر کردم و در بهترین کشورها بزرگ شده ام ولی هیچ کجا مثل ایران اسلامی نیست.

15 بهمن 1398

ژنرال روس: آمریکا در برابر فرماندهانی مانند قاسم سلیمانی بازنده است

ژنرال ارتش "لئونید ایواشوف" کارشناس مسائل ژئوپولیتیک و روابط بین الملل روسیه تأکید کرد: حمله تلافی جویانه حق مسلم ایران برای دفاع از خود در برابر تجاوز نظامی آمریکا بود و اعتبار آمریکا در سراسر جهان و در تمامی جهات در حال فرو ریختن است.

13 بهمن 1398

تارنمای فرانسوی: ایران توان تغییر اوضاع به نفع خود را دارد

پایگاه اینترنتی "لودوآر" فرانسه در گزارشی با عنوان "راهبرد ایران در شطرنج خاورمیانه"، تاکید کرد جمهوری اسلامی توان تغییر اوضاع را به نفع خود دارد.

8 بهمن 1398

«سردار سلیمانی» بزرگترین حامی مقاومت بود

نماینده جنبش جهاد اسلامی گفت: معامله قرن شکست خواهد خورد و قرن عزت اسلام و مسلمانان شکل خواهد گرفت.

7 بهمن 1398

تحلیلگر آمریکایی: حمله به عین الاسد ناتوانی آمریکا در مقابل حملات «گسترده موشکی» را نشان داد

یک تحلیلگر آمریکایی به بیان دیدگاه های خود درباره حمله موشکی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به یک پایگاه نظامی عین الاسد آمریکا در غرب عراق پرداخته است.

5 بهمن 1398

کارشناس نظامی ترکیه: حمله موشکی ایران افسانه قدرت آمریکایی را از بین برد

نظامی بازنشسته نیروهای ویژه ارتش ترکیه درباره حمله موشکی ایران به آمریکا گفت: یکی از ابعاد مهم شکست اخیر آمریکا در برابر ایران٬ این است که اولاً سامانه دفاعی این پایگاه ها٬ نتوانست حمله را تشخیص دهد و دوم اینکه بعد از عملیات نیز توان پاسخگویی نداشت.

30 دی 1398

  • تعداد رکوردها : 537