Index
ورود کاربر

ناشر روسی:ایرانیان جزو با سوادترین مردم جهان هستند

«ساگداشن ایلدار» ناشر روسی که در پانزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان حضور یافته، مردم ایران را به سبب انتشار کتاب های بسیار، متعدد و استقبال از کتاب خوانی جزو فرهیخته ترین و باسواد ترین مردم جهان توصیف کرد.

26 آبان 1398

سفیر نیکاراگوئه: زنده باد جوانان ایرانی

سفیر کشور نیکاراگوئه در ایران گفت: جوانان کنونی انقلاب اسلامی باید از جوانان دهه ۸۰ که انقلاب را رقم زدند، الگو بگیرند و باید بگویم زنده باد جوانان ایرانی.

13 آبان 1398

حسن اُف: شیعه و عاشق اهل بیت هستم

دارنده 5 مدال جهانی کشتی آزاد قهرمان جهان و المپیک از جمهوری آذربایجان گفت: حس فوق العاده ای در حرم امام رضا دارم و زمانی که به حرم می روم اصلا دلم نمی خواهد از آن خارج شوم و احساس فوق العاده معنوی و خوبی دارم.

12 آبان 1398

پیشرفت های ایران شگفت آور و خوشحال کننده است

نخست وزیر مالزی در دیدار حسن روحانی با بیان اینکه همواره خودش را به عنوان دوست ایران می داند، گفت: پیشرفت های ایران در حوزه فناوری های نو و علوم، برای من شگفت آور و در عین حال خوشحال کننده است.

3 آبان 1398

کارنامه / مایۀ افتخار جهان اسلام . 98

ارجان دولاپچی، روزنامۀ آیدینلیک ترکیه: فعالیت صلح آمیز هستهای ایران دستاوردی بزرگ و مایۀ افتخار جهان اسلام است. ایران تمدنی دیرینه است و شایستگی دستیابی به فناوری نوین در شان خود را دارد. ایران این کار را با امکانات و دانشمندان خود انجام داد. همه کشورهای اسلامی باید در این زمینه ایران را مدل خود قرار دهند و با همکاری ایران به این فناوری صلح آمیز دست یابند. ایران همواره برای این کار اعلام آمادگی می کند. 10/9/1392

28 مهر 1398

وزیر بهداشت لبنان: ایران را مرجع بین المللی برای واردات دارو به لبنان می دانیم

وزیر بهداشت لبنان گفت: ایران را یک مرجع بین المللی برای واردات دارو به لبنان می دانیم و در این سفر نیز با شرکت های تولیدی داروی ایرانی برای گسترش همکاری های دارویی نشست های مشترکی برگزار کردیم.

25 مهر 1398

ایران رهبر بهداشتی منطقه است

دبیر کل سازمان جهانی بهداشت گفت: ایران یک رهبر بهداشتی برای منطقه به ویژه در مراقبت های اولیه سلامت است.

23 مهر 1398

آینده درخشانی برای حوزه فضایی ایران پیش بینی می کنم

رئیس سابق آژانس فضایی قزاقستان با بیان اینکه مذاکرات ایران و قزاقستان برای توسعه همکاریهای فضایی انجام شده است، گفت: قزاقستان برای ساخت ماهواره بر و پرتاب ماهواره آماده همکاری است.

22 مهر 1398

اندیشکده آمریکایی: قدرت تهران رو به افزایش است

یک اندیشکده آمریکایی ضمن اشاره به قدرت رو به گسترش ایران در چهار دهه گذشته خطاب به سیاستمداران این کشور نوشته منتظر تغییر نظام ایران نباشند.

19 مهر 1398

تحلیلگر آمریکایی: سردار سلیمانی موفق ترین چهره نظامی ضدتروریسم است

یک تحلیلگر آمریکایی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را موفق ترین چهره نظامی در مبارزه با تروریسم توصیف کرده است.

13 مهر 1398

تحلیلگر آمریکایی: سردار سلیمانی موفق ترین چهره نظامی ضدتروریسم است

یک تحلیلگر آمریکایی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را موفق ترین چهره نظامی در مبارزه با تروریسم توصیف کرده است.

13 مهر 1398

وزیر نفت سوریه: خودکفایی ایران، یکی از نتایج تحریم است

وزیر نفت و معادن سوریه با اشاره به بازدید خود از مرکز پتروشیمی عسلویه تاکید کرد: مطمئنیم خودکفایی یکی از جنبه های مثبت تحریم برای ایران بوده است.

6 مهر 1398

بازیگر انگلیسی: ایران برخلاف تصویری بود که رسانه ها به ما نشان دادند

جوانا لاملی پس از سفر به ایران اذعان کرد تصویری که از ایران به ما نشان می دادند با چیزی که خودم در ایران دیدم بسیار تفاوت دارد.

2 مهر 1398

امام خامنه ای سید ما و رهبر ما، حسین زمان ماست

به آقا، سید و رهبر خود می گوییم، ای حسین زمان ما، همچنانکه یاران امام حسین در شب عاشورا گفتند، ما هم می گوییم که والله ای سرور و امام ما، اگر همه ما کشته شویم و بدانیم که کشته می شویم و ما را می سوزانند سپس زنده می شویم و این کار را هزار بار با ما بکنند، ای حسین زمانه، تو را تنها نخواهیم گذاشت.

19 شهریور 1398

خبرگزاری فرانسه: ایران و حزب الله برتری پهپادی تل آویو را به چالش کشیده اند

یک خبرگزاری غربی نوشت، ایران و بازیگران جدید عرصه پهپادی در حال به چالش کشاندن آمریکا و تل آویو هستند.

10 شهریور 1398

ایران پیشران قوای حق است

اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین: رویکرد تجدیدناپذیر خود را برای حضور در سنگر مقاومت پایدار در کنار همه ی قوای حق و عدالت و آزادگی و پیشران همه ی آنها جمهوری اسلامی ایران، تا پیروزی نهایی اعلام می کنیم.

10 شهریور 1398

نصرالله: جنگ با ایران به منزله جنگ با کل محور مقاومت است

«سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر اینکه ایران صاحب قدرت نظامی و شجاعت است، اظهار داشت: جنگ با ایران به معنای جنگ با محور مقاومت و شعله ور شدن سراسر منطقه است.

28 مرداد 1398

اقتدار ایران با وجود تحریم ها قابل ستایش است

نماینده وزارت اطلاع رسانی لبنان در دفتر سازمان ملل متحد در بیروت گفت: با وجود تبلیغات ضد ایرانی در رسانه های غربی، لبنانی ها به ایران و اقتدار آن با وجود تمام فشارها و تحریم ها نگاه مثبتی دارند و آن را می ستایند.

23 مرداد 1398

سخنگوی نُجَباء: ایران افتخار ماست

سخنگوی جنبش مقاومت نجباء عراق تأکید کرد نظامیان آمریکایی ناچار شده اند پایگاه هایشان را در مناطق دوردست و صحرایی دایر کنند تا از مواضع نیروهای مقاومت فاصله داشته باشند.

15 مرداد 1398

مقاومت فعال ایران چگونه معادلات را تغییر داد؟

پیام چرخش رفتار صبورانه تهران به اندازه ای رسا بوده که غرب را از گزینه نظامی دور کرده و برخی کشورهای عرب منطقه هم پس از مقاومت فعال ایران و بخصوص پس از سرنگونی پهپاد آمریکایی و نحوه واکنش واشنگتن به آن دریافته اند باید در محاسبات خود تغییراتی دهند.

9 مرداد 1398

رأی الیوم: ایران دهها میلیارد دلار به صنایع نظامی آمریکا خسارت زد

روزنامه فرا منطقه ای رای الیوم در مطلبی نوشت که با منصرف شدن هند از خرید پهپاد "گلوبال هاک" که توسط ایران ساقط شد، انصراف ترکیه از خرید سامانه ضد موشکی آمریکایی "پاتریوت"، ساقط شدن جنگنده "اف-۱۶"آن در سوریه و احتمال تجدید نظر کشورها در قردادهای خرید این تسلیحات، تهران موفق شده ده ها میلیارد دلار زیان به صنایع نظامی آمریکا تحمیل کند.

9 مرداد 1398

عضو ارشد حزب الله: پیروزی ایران بر آمریکا نتیجه شجاعت، حکمت و صلابت امام خامنه ای است

شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله گفت: ایران ثابت کرده که تنها قدرت جهان است که پایداری کرده و در برابر سلطه آمریکا پیروزی می شود و این نتیجه موضع گیری های شجاعانه، حکیمانه و با صلابت ولی امر مسلمین امام خامنه ای است.

8 مرداد 1398

خطبای جمعه لبنان: رهبر ایران باصلابت، شجاع و حکیم است

خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه با تاکید بر اینکه رهبری ایران در موضع گیری خود با صلابت و در مقابله، با شجاعت و در تصمیم گیری، با حکمت عمل می کند، گفتند: ما امیدواریم که ایران در کنار محور مقاومت بر دشمنان امت پیروز شود.

6 مرداد 1398

ایران چالش ها را به فرصت تبدیل می کند

روزنامه "البناء" نوشت که ایران با تدبیرهای هوشمندانه اقدامات نابخردانه واشنگتن را پاسخ می دهد و چالش های آن را به فرصت های تاریخی به نفع خود تبدیل می کند.

1 مرداد 1398

تولدت مبارک، روحانیِ انقلابی / ارجان دولاپچی از روزنامه آیدینلیک ترکیه

آیت الله خامنه ای در طول مبارزات خود شش بار دستگیر شد. وی بار هفتم در اوایل سال ۱۹۷۷ دستگیر و به ایرانشهر تبعید شد.

1 مرداد 1398

امام خمینی (ره) الگوی شیخ زکزاکی / گفتگو با بدیعه زکزاکی

در نخستین سالگرد پیروزی انقلاب، شیخ و ۲ نفر دیگر از نیجریه انتخاب می شوند تا برای جشن پیروزی به ایران بیایند. وقتی آمدند با حضرت امام ملاقات می کنند. پدرم می گفتند: «بعد از اینکه برگشتم چیزهایی در ایران دیدم و گفتم حالا باید در نیجریه تبلیغ را آغاز کنم».

13 تیر 1398

آیت الله خامنه ای رهبر معنوی میلیون ها انسان در سراسر جهان است

رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار معاون وزیر خارجه آمریکا تأکید کرد آیت الله خامنه ای رهبر معنوی میلیون ها انسان در سراسر جهان است.

6 تیر 1398

رئیس فراکسیون بدر عراق در مجلس: رهبر انقلاب اسلامی ایران خط قرمز ماست

حسن الکعبی، رئیس فراکسیون بدر در پارلمان عراق: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران خط قرمز ماست زیرا سمبل تمام مسلمانان جهان است.

4 تیر 1398

سی ان ان: سامانه پدافند هوایی ایران را جدی بگیرید

سی ان ان : آمریکایی ها یکی از مهم ترین درسهای عبرت خود را در هفته گذشته در ارتفاع 22 هزار پایی گرفتند

4 تیر 1398

روزنامه لبنانی: سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا، ترامپ را مستاصل کرده است

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از زمان سرنگونی پهپاد جاسوسی این کشور در خاک ایران دست بسته مانده است، زیرا نه به دنبال ماجراجویی نظامی است که بر تبیلغات انتخاباتی اش تاثیر بگذارد و نه می تواند پاسخی دهد که متحدانش را مطمئن سازد.

4 تیر 1398

  • تعداد رکوردها : 499