Index
88796رکورد در مدت زمان 2.667ثانیه
عبارت مورد جستجو :
ایران ششمین کشور جهان در تولید مرغ گوشتی است. 19 هزار واحد پرورش مرغ اعم از نیمچه گوشتی، مرغ گوشتی، جوجه کشی و کشتارگاه در کشور وجود دارد که یک میلیون و هفتصد هزار تن گوشت مرغ تولید می کنند و علاوه بر تامین نیاز داخلی، توانایی تامین گوشت بخشی از کشورهای منطقۀ خاورمیانه را دارند.
همزمان با سفر رئیس جمهوری به یزد پنج پروژه صنعت برق با ۸۵۰ میلیارد ریال هزینه در اجرای طرح پویش« الف. ب .ایران» امروز یکشنبه با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو همزمان در ابرکوه، اردکان و اشکذر به بهره برداری رسید.
سومین جایزه علمی و فناوری مصطفی (ص) امروز دوشنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی به ۵ نفر از دانشمندان جهان اسلام از کشور ایران و ترکیه اعطا شد.
بررسی آمارهای منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تصویب ۷۶۲ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری خارجی در طرح های صنعتی، معدنی و تجاری در نیمه نخست امسال و رشد ۳۱.۹ درصدی آن در مقایسه با مدت مشابه پارسال است.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک ایده جدید حکمرانی را معرفی کرد، گفت: انقلاب اسلامی با نفس طاغوت داخلی و نفس استکبار جهانی و سردادن شعار "نه شرقی و نه غربی" تلاش کرد کشور را بر اساس فرامین الهی اداره کند.
همزمان با سفر رییس جمهوری به استان کرمان فاز دوم تصفیه خانه شهر کرمان با اعتبار ۴۹۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
رئیس جمهور عصر یکشنبه کارخانه توربین سازی؛ سازنده کمپرسورهای خطوط انتقال گاز در شرکت توربین های صنعتی غدیر یزد زیرمجموعه گروه شرکت های توربوکمپرسور نفت را افتتاح کرد.
در استان کرمان ۱۴ هزار میلیارد طرح و پروژه افتتاح می کنیم و شما همین امروز شاهد هستید طرح ها وتحولات بزرگی در جهان فولاد، گل گوهر،مس سرچشمه رونمایی خواهد شد.
کارخانه احیای مستقیم شماره یک فولاد بافت در نخستین روز از سفر رئیس جمهوری به استان کرمان با ظرفیت ۸۰۰ هزار تن سالانه تولید آهن اسفنجی به بهره برداری رسید.
کارخانه احیا مستقیم مگامدول (هات شارژ) اردکان بعداز ظهریکشنبه با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری افتتاح و با بهره برداری از آن زمینه اشتغال ۱۸۰ نفر فراهم شد.
  • تعداد رکوردها : 88796