Index
88945رکورد در مدت زمان 2.574ثانیه
عبارت مورد جستجو :
در سال 1382 با شناسایی فناوری نانو در ایران، «ستاد ویژۀ توسعۀ فناوری نانو» به منظور پیگیری توسعۀ این فناوری در کشور تشکیل شد و برنامۀ راهبردی نانو را تهیه و در سال 1384 به تصویب هیات دولت رساند. مطابق این سند، ایران باید در میان 15 کشور برتر جهان در حوزۀ نانو قرار می گرفت.
سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) گفت: ۴۳ دانشگاه از ایران در رتبه بندی دانشگاه های جهان اسلام در سال ۲۰۱۹ میلادی درخشیدند.
دانشمند ایرانی که به تازگی از زندان آمریکا آزاد شده است، گفت: آن چیزی که دشمنان را ناراحت می کند و نسبت به آن هراس دارند علم ایران است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل گفت: در سطح 295 هکتار از اراضی خرد کشاورزی شهرستان اردبیل، سیستم های نوین آبیاری اجراء شده است.
عصر امروز با حضور مدیران ارشد استان، 12 محصول دانش بنیان در پارک علم و فناوری استان ایلام رونمایی شد.
بزرگراه عسلویه - پارسیان به طول هفت کیلومتر روز شنبه با حضور مسوولان این ۲ شهرستان به بهره برداری رسید.
مرکز انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی (مؤسسه بوستان کتاب) در سال 1361 با هدف حراست از مرزهای اندیشۀ دینی، گسترش آموزه های وحیانی، ترویج خردگرایی و پاسخگویی به نیازهای زمان راه اندازی شد و از ابتدای تأسیس تا سال 1387 بیش از 12312000 جلد کتاب در موضوعات مختلف منتشر کرد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا: قرارگاه در فاز های ۱۵، ۱۶، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ پارس جنوبی، ۷۰ درصد فاز ها را ایرانی سازی کرده است.
رئیس شورای مفتیان روسیه در ملاقات با مهدی سنایی سفیر کشورمان در روسیه با اشاره به تلاش ها و اقداماتی که طی شش سال گذشته در جهت تقویت فعالیت های دینی و اسلامی در روسیه صورت گرفته از کمک ها و مساعدت های سفیر کشورمان در روسیه در جهت ایجاد الفت و همبستگی مسلمانان روسیه قدردانی کرد.
میدان امیر دریادار «محمد ابراهیم همتی» فرمانده شهید ناوچه پیکان عصر شنبه با حضور معاونان فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و مسوولان ارشد استانی در شهر سمنان افتتاح شد.
  • تعداد رکوردها : 88945