Index
89176رکورد در مدت زمان 2.277ثانیه
عبارت مورد جستجو :
پایلوت فناوری و استحصال عناصر نادر خاکی و دیگر عناصر استراتژیک روز سه شنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران مستقر در شهرک صنعتی تحقیقاتی کاوش استان البرز رونمایی شد.
وزیر نیرو: امروز در استان تهران ۲۷ طرح از ۱۳۲ طرح مهم صنعت آب و برق کشور افتتاح شد.
فاز دوم تصفیه خانه هفتم آب تهران در هر ثانیه 5 متر مکعب آب بهداشتی و سالم را برای جمعیت بزرگی حدود 2 میلیون نفر در منطقه جنوب و شرق تهران و نیز ورامین، پاکدشت، پیشوا، باقر آباد و روستاها و شهرهایی که در این منطقه هستند، تأمین می کند.
فاز دوم تصفیه خانه هفتم اب تهران روز سه شنبه با حضور رئیس جمهور در شهرستان پاکدشت افتتاح شد.
۲ نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی و ۲.۷ مگاواتی شهرستان ری با اعتبار ۱۳۷ میلیارد تومان امروز با حضور حسن روحانی رییس جمهوری از طریق ویدئو کنفرانس در حسن آباد فشافویه به بهره برداری رسید.
پایگاه اینترنتی "لودوآر" فرانسه در گزارشی با عنوان "راهبرد ایران در شطرنج خاورمیانه"، تاکید کرد جمهوری اسلامی توان تغییر اوضاع را به نفع خود دارد.
پس از سال ها تلاش علمی، روش جدیدی برای درمان عارضۀ تنگی لگنچۀ کلیه در بیمارستان شهید لبافی نژاد، مرکز اورولوژی کشور ابداع شد و در خرداد 1382 اولین عمل موفقیتآمیز با این روش نوین انجام گرفت. پس از آن، بیماران بسیاری با این روش درمان شدند. این روش جدید به نام ایران در جهان ثبت شده است.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: این خودروساز در سه ماه گذشته بیش از ۱۵۰ هزار دستگاه خودرو را به مردم تحویل داده است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال تولید محصولات و کالاهای صنعتی داخلی بیش از سال گذشته افزایش داشته که منجر به رشد ۳۰ درصدی صادرات این محصولات شده است.
نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بوشهر گفت: انقلاب اسلامی هویت ایرانی اسلامی ملت ایران را احیا و موجب استقلال همه جانبه این کشور شد.
  • تعداد رکوردها : 89176