Index
87844رکورد در مدت زمان 3.494ثانیه
عبارت مورد جستجو :
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: از این چهار فاز پارس جنوبی ۱۰۰ میلیون متر مکعب گاز شیرین و ۱۵۰ هزار بشکه میعانات گازی و ۲ میلیون تن گاز اتان و ۲ میلیون تن ال سی جی برای صادرات تولید می شود.
اولین سامانه ارائه خدمات دیجیتال به مادر و کودک تحت عنوان «توپ مارکت» راه اندازی شد.
بهره برداری و اجرای چهار طرح توسعه بندری مجتمع نگین روز یکشنبه همزمان با سفر رئیس جمهوری درآیینی با حضور وزیر راه و شهرسازی در بوشهر آغاز شد.
وزیر نفت گفت: با توسعه پارس جنوبی نشان دادیم که می توانیم ایرانی آباد، غنی، ثروتمند و متکی بر صنعت و فناوری مدرن داشته باشیم.
همزمان با سفر استانی رئیس جمهوری به بوشهر، پروژه گاز رسانی به جزیره شیف با عبور خط لوله از بستر دریا به روش «اچ دی دی» (HDD) که برای نخستین بار در صنعت گاز کشور اجرا شده امروز (یکشنبه) توسط دکتر روحانی از طریق ارتباط ویدیو کنفرانس بهره برداری می شود.
وزیر نیرو گفت: 82 پروژه آب شیرین کن در کشور وجود دارد که از این شمار 60 پروژه به بهره برداری رسیده و 22 پروژه نیز دردست ساخت است.
وزیر نفت گفت: با تکمیل طرح های درست اجرا تا نیمه سال آینده برداشت روزانه گاز از پارس جنوبی -بدون فاز 11- به 750 میلیون مترمکعب می رسد.
دکتر روحانی در آئین بهره برداری از 4 فاز جدید پارس جنوبی: پیش از این در بخش نفتِ گاز، بنزین و گاز نیاز به واردات داشتیم، اما در چند سال اخیر توانسته ایم در بنزین، گازوییل و گاز، روی پای خود بایستیم که این موجب استقلال و خوداتکایی شدیم.
چهار فاز جدید طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی روز یکشنبه در آیینی با حضور رئیس جمهوری مورد بهره برداری قرار گرفت.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: صادرات کالا در 11 ماه امسال از سیستان و بلوچستان به کشور پاکستان به ارزش بالغ بر 530 میلیون و 580 هزار و 997 دلار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از نظر ارزش 153 درصد رشد نشان می دهد.
  • تعداد رکوردها : 87844