Index
88925رکورد در مدت زمان 20.18ثانیه
عبارت مورد جستجو :
معاون امور آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: سامانه های نوین آبیاری از یک میلیون و ۲۹۱ هزار هکتار پیش از سال ۹۲ به دو میلیون و ۳۲۱ هزار هکتار رسیده است.
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت جهاد کشاورزی گفت: پس از اتمام طرح آزمایشی سامانه پایش محصولات کشاورزی با استفاده از تصاویر ماهواره ای در سه استان زنجان، مازندران و جنوب کرمان این طرح در چهار استان دیگر هم اجرایی می شود.
رییس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی چهارمحال و بختیاری با اشاره به نقش پژوهش در حوزه کشاورزی گفت: تاکنون ۷۷۰ مورد طرح تحقیقاتی و علمی در بخش کشاورزی استان اجرا شده است.
بعد از انقلاب راه سازی، آبرسانی و ایجاد شبکه بهداشت در دستور کار قرار گرفت و این در زمانی که جنگ را بر ما تحمیل کردند و تحریم هایی اعمال شد کار بزرگی بود.
طرح آبرسانی به ۵۵ روستای استان کرمانشاه امروز با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی به صورت نمادین در روستای قمشه سیدیعقوب به بهره برداری رسید.
لوریس چکناواریان، رهبر ارکستر، درباره مراسم پاسداشت شهدای هنرمند "شاهدان شیدایی" گفت: ایران و ایرانی تا ابد به احترام شهدا خواهد ایستاد و ارج و قرب این موجودات آسمانی همیشه زنده است.
رویانا اولین گوسفند شبیه سازی شده در ایران و خاورمیانه است که در تاریخ 8/7/1385 در محل پژوهشکدۀ زیست فناوری رویان جهاد دانشگاهی (مزرعۀ تحقیقاتی اصفهان) با عمل سزارین به دنیا آمد. رویانا نر و از نژاد افشار بود که در اسفندماه 1388 به دلیل نارسایی کبدی مُرد. تولد رویانا طلیعۀ حرکت نوین دانش بیوتکنولوژی کشور در جهت تولید داروهای نوترکیب بود.
با رونمایی از نخستین کمباین برنج ایرانی و نیز افتتاح خط تولید این محصول در اراک، کشاورزان دیگر با کمباین ایرانی برنج برداشت می کنند.
رییس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون در مجموع ۲۵۳ میلیون دلار کالا به وزن ۱.۶ میلیون تن از گمرکات و بازارچه های مرزی استان و صادرات ماده ۱۱۶ صادر شده است.
حدود ۲۰ هزار و ۵۰۰ طرح با سرمایه گذاری هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان یک سال و نیم گذشته در کشور احیاء شد.
  • تعداد رکوردها : 88925