Index
88940رکورد در مدت زمان 2.386ثانیه
عبارت مورد جستجو :
بزرگراه عسلویه - پارسیان به طول هفت کیلومتر روز شنبه با حضور مسوولان این ۲ شهرستان به بهره برداری رسید.
مرکز انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی (مؤسسه بوستان کتاب) در سال 1361 با هدف حراست از مرزهای اندیشۀ دینی، گسترش آموزه های وحیانی، ترویج خردگرایی و پاسخگویی به نیازهای زمان راه اندازی شد و از ابتدای تأسیس تا سال 1387 بیش از 12312000 جلد کتاب در موضوعات مختلف منتشر کرد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا: قرارگاه در فاز های ۱۵، ۱۶، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ پارس جنوبی، ۷۰ درصد فاز ها را ایرانی سازی کرده است.
رئیس شورای مفتیان روسیه در ملاقات با مهدی سنایی سفیر کشورمان در روسیه با اشاره به تلاش ها و اقداماتی که طی شش سال گذشته در جهت تقویت فعالیت های دینی و اسلامی در روسیه صورت گرفته از کمک ها و مساعدت های سفیر کشورمان در روسیه در جهت ایجاد الفت و همبستگی مسلمانان روسیه قدردانی کرد.
میدان امیر دریادار «محمد ابراهیم همتی» فرمانده شهید ناوچه پیکان عصر شنبه با حضور معاونان فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و مسوولان ارشد استانی در شهر سمنان افتتاح شد.
ربات انسان نمای سورنا ۴ که توسط جمعی از متخصصان دانشگاه تهران طراحی و تولید شده و نمادی از پیشرفت ایران در حوزه رباتیک و فناوری است، امروز با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در دانشکده فنی دانشگاه تهران رونمایی شد.
عملیات اجرایی سد بتنی دو قوسی کارون 3 در سال 1374 در خوزستان آغاز شد و پس از 9 سال تلاش بی وقفه در تاریخ 12/12/1383 به بهره برداری رسید. کارون 3 با 205 متر ارتفاع از پی، 462 متر طول تاج و حجم مخزن 3 میلیارد متر مکعب از بزرگترین سدهای ایران است که به دست ایرانی طراحی و ساخته شده است.
در برخی از علوم جزء ۱۰ رده اول هستیم، این به معنای آن است که کشور در مسیر پیشرفت و علم و فناوری قرار گرفته است و در سال های اخیر تحولات بسیار بزرگی در این زمینه ایجاد شده است.
رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با مقایسه وضعیت نیروهای مسلح ما نسبت به پیش از انقلاب گفت: اگر بخواهیم به اهم تفاوت های ارتش نسبت به دوران پیش از انقلاب شکوهمند اسلامی بپردازیم بایستی مهمترین دستاوردهای آن را خروج مستشاران نظامی، خوداتکایی در حوزه تجهیزات بدانیم.
فاز نخست کلینیک ویژه و تخصصی مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی شهید آیت الله بهشتی قم، روز چهارشنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.
  • تعداد رکوردها : 88940