Index
88064رکورد در مدت زمان 9.656ثانیه
عبارت مورد جستجو :
نخستین محموله بز شیری نژاد مورسیا به ظرفیت 1200 راس بامداد امروز از طریق پرواز مستقیم اسپانیا وارد فرودگاه یزد شد.
فعالیت مسیر دریایی هندوستان-قشم با ورود اولین کشتی تجاری رسما آغاز شد.
دکتر حسن روحانی در دوازدهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران: صدای ذلت و تسلیم از ایران و ملت بلند نخواهد شد و با فداکاری، ایثار و اتحاد بر دشمن پیروز خواهیم شد.
ایران سومین کشور جهان در ساخت توپ دو منظوره است. توپ دریایی فجر 27 به عنوان تنها توپ دو منظوره جهان، یک سلاح تدافعی مدرن است که قابلیت انهدام هدف های سطحی و هوایی را دارد. نواخت شلیک بسیار بالا، قابلیت کنترل تمام توماتیک، قابلیت نصب بر روی سیستم های یدک شونده از مزیت های این توپ است.
انقلاب کارکرد کاملاً برجسته و ممتاز در زمینه های گوناگون داشته؛ هم در زمینه ی سیاسی، هم در زمینه ی اجتماعی، هم در زمینه ی علمی، هم در زمینه ی عدالت، هم در زمینه ی آزادی. انقلاب در زمینه ی همه ی خواسته های مهمّ بشری و ملّی و بین المللی کارکردهای برجسته ای داشته.
سد مخزنی سردشت که بر روی رودخانه «زاب کوچک» احداث شده، از بزرگترین سرمایه گذاری های حیات بخش در نقطه صفر مرزی به شمار می رود؛ طرحی که زمینه لازم برای رونق بخش کشاورزی، تولید برق آبی، فعالیت های آبزی پروری و توسعه صنعت گردشگری را فراهم کرده است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی: جریان شعری انقلاب دارای تعهّد است؛ چه آنچه مربوط به شعر آئینی است، چه آنچه مربوط به شعر اخلاقی است، چه آنچه مربوط به شعر سیاسی و انقلابی است، چه آنچه مربوط به ارزشهای اخلاقی و توحیدی و مانند اینها است، چه آنچه مربوط به شعر حِکمی است.
همزمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع)، ۲۲ طرح و پروژه اقتصادی و زیربنایی در استان آذربایجان غربی با دستور رئیس جمهور افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
حجت الاسلام دکتر حسن روحانی در جلسه شورای اداری استان آذربایجان غربی و افتتاح همزمان طرحهای زیربنایی و اقتصادی گفت: افتتاح طرحهای بزرگ در روزهایی که آمریکا تمام تلاشش را علیه ما به کار بسته است ، نشانه قدرت و سرزندگی ملت است.
استاندار آذربایجان غربی گفت: سد کرم آباد پلدشت یکی از بزرگترین طرح های اقتصاد مقاومتی کشور است که عملیات اجرایی آن تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.
  • تعداد رکوردها : 88064