Index
88659رکورد در مدت زمان 19.28ثانیه
عبارت مورد جستجو :
۳ پروژه دانشکده کشاورزی دانشگاه لرستان امروز سه شنبه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس گفت: صادرات کالای تولیدی از این منطقه در نیمه نخست امسال حدود ۶۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.
دبیر کل سازمان جهانی بهداشت گفت: ایران یک رهبر بهداشتی برای منطقه به ویژه در مراقبت های اولیه سلامت است.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ۱۹۷ مرکز رشد در دانشگاه های کشور داریم و بیش از ۴۳ پارک علم و فناوری در کشور فعال است که عموما در حوزه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کار می کنند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به عبور از دوره تحریم و جنگ ظالمانه دشمنان علیه ایران گفت: آمارهای جهانی حکایت از رشد تولید کالاهای صنعتی ایران دارد.
مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استات زنجان گفت: ۲۶ پروژه مدرسه سازی با ۱۲۰ کلاس درس در زنجان همزمان با سراسر کشور به بهره برداری رسید.
امروز به طور قاطعانه می توانیم اعلام کنیم که توطئه های آمریکا، استکبار جهانی، صهیونیسم و ارتجاع منطقه، برای زدن آسیب جدی به نظام پایان یافته است و همه آنها اعتراف می کنند که با هوشمندی، صبر، مقاومت و ایستادگی از این شرایط بحرانی یا شبه بحرانی، عبور کرده ایم.
در ایران ورود سازمان یافته تر به عرصه لیزر و توسعه فناوری آن با تاسیس مرکز ملی علوم و فنون لیزر ایران در سال 1385 آغاز شد و بسترهای لازم تحقیقات و کاربری، گسترش علوم و فنون مرتبط، آموزش ­های نظری و کاربردی در سطوح مختلف را فراهم نمود.
کارنامه / رادیو . 92 22 مهر 1398 21:44
رادیو پیام نخستین شبکۀ رادیویی پس از انقلاب در تاریخ 14/9/1372 راه اندازی شد. پس از آن رادیو قرآن (1375)، رادیو معارف (1376)، رادیو فرهنگ (1377) و شبکه های ورزش، سلامت، تجارت، گفتگو و... افتتاح شدند. همچنین 30 شبکۀ رادیویی به زبان های مختلف برای مخاطبان خارج از کشور تاسیس گردید.
معاون میراث فرهنگی کشور از ثبت ملی ۴۰ اثر تاریخی و فرهنگی غیرمنقول در شورای ملی ثبت آثار غیرمنقول تاریخی و فرهنگی واجد ارزش خبر داد و گفت: این آثار مربوط به استان های خراسان جنوبی و تهران است.
  • تعداد رکوردها : 88659