Index
88913رکورد در مدت زمان 13.82ثانیه
عبارت مورد جستجو :
محققان موسسۀ «تحقیقات جنگل ها و مراتع» پس از 10 سال تلاش، در سال 1390 موفق به تولید گونۀ جدیدی از درخت «صنوبر» با قابلیت تولید چوب بیشتر شدند. میزان تولید چوب این گونه بیش از 2 برابر ارقام تجاری قابل کشت آن است. با کشت این گونه دورۀ زراعت چوب تا چهار سال کاهش یافته و مقاومت آن در برابر تنش های محیطی بالا می رود.
مسیر درست اقتصاد کشور؛ در دولت یازدهم و دوازدهم 35 سد، 25 تصفیه خانه و 62 طرح فاضلاب افتتاح شد.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی: میزان صرفه جویی در مصرف روزانه بنزین معادل تولید یک پالایشگاه است.
«مراد نازلی» گفت: غربی ها تحمل دیدن استقلال ایران را نداشته و همواره به دنبال ضربه زدن به نقطه ضعف کشورهای اسلامی یعنی اقتصاد آنها بوده اند.
نخستین کشتارگاه تمام صنعتی کشور با سرمایه گذاری ۲۲ میلیارد تومانی و اشتغالزایی ۱۰۰ نفر در منطقه آزاد تجاری - صنعتی ارس به بهره برداری رسید.
همزمان با دومین روز از هفته پژوهش بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار گلستان افتتاح شد.
خط جدید تولید صافی های دیالیز در ساوجبلاغ با حضور مسئولان جمعیت هلال احمر و استاندار البرز به بهره برداری رسید.
رهبر فرزانۀ انقلاب: امروز ملت ایران خود را باور دارد؛ در میدان علم وارد میشود، در میدان سیاست وارد میشود، در هر میدانى که ملت ایران بجد وارد میشود، در صفوف مقدم ملتها قرار میگیرد. وضع امروز ملت ما در نوآوریهاى علمى، در قدرت سیاسى، در عزت بینالمللى، با دوران قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست؛ این ملت بیدار شده است، زنده شده است؛ این به خاطر انقلاب است. 14/3/1387
سرپرست سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به آغاز نهضت نهال کاری در ۱۴ آذر ماه، اظهار داشت: تمام تلاشمان این است که کاشت ۲۴ میلیون نهال را تا هفته منابع طبیعی در سراسر کشور محقق کنیم، همچنین از ‏ناظران ستادی و استانی می خواهیم با جدیت و دقت کارها را دنبال کنند.‏
مسئول دفتر بنیاد مستضعفان سیستان و بلوچستان گفت: سه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در روستاهای سیف آباد و تابکتل نیکشهر و مومان پایین کنارک به بهره بردای رسید.
  • تعداد رکوردها : 88913