Index
89331رکورد در مدت زمان 2.355ثانیه
عبارت مورد جستجو :
جایزۀ طلایی فعالیت های برتر سال 2004 میلادی febp در چهارمین گردهمایی بین المللی برتری روش های کار که در تاریخ 17و16 شهریور 1383 در ژنو تحت نظارت مقامات دولتی سوئیس و هیئت مدیره این مؤسسه جهانی برگزار شد، به کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران اهدا گردید.
در تمام مسیر این جاده شما از پل عبور می کنید می روید داخل تونل یا از تونل خارج می شوید می روید روی پل، معلوم است در این 32 کیلومتر چه کار عظیم و بزرگی انجام شده است.
قطعه یک آزادراه تهران - شمال ۲۴ سال بعد از کلنگ زنی آن امروز با حضور رییس جمهوری افتتاح و زیر بار ترافیک رفت تا مسافران شمال با عبور از این آزادراه مسیر رسیدن به آن منطقه را با مسافت کمتری طی کنند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: دستیابی به دانش فنی و تولید فرآورده های تزریقی و ملزومات دیالیز صفاقی، دستاوردی از دل تحریم ها است.
رئیس سازمان امور عشایر کشور با بیان اینکه اکنون حداقل ۹۵ درصد محلات عشایری دارای راه دسترسی هستند، گفت: همچنین بیش از ۵۳ درصد عشایر کشور از آب آشامیدنی سالم و استاندارد برخوردار هستند.
رئیس منطقه حفاظت شده کویر مرکزی ایران گفت: آب تالاب «بندعلی خان» بعد از ۸ سال به دریاچه نمک سرازیر شده و با ادامه روند بارش ها پیش بینی می شود، بیش از ۶۰ درصد دریاچه نم آبگیری شود.
انقلابی سرشناس بحرین با بیان اینکه مردم منطقه از پیشرفت ایرانی ها روحیه می گیرند، گفت: حضور مردم ایران در میادین مختلف علاوه بر اینکه روحیه مردم سایر کشورهای منطقه را تقویت می کند موجب ایجاد انگیزه مضاعف در آنها می شود.
مدیر کل حوزه ریاست سازمان فضایی و دبیر شورای عالی فضایی ایران گفت: ۹۲ کشور در حوزه فناوری و خدمات فضا پایه ورود کرده و عضو باشگاه فضایی جهان هستند که از این تعداد ۵۸ کشور قادر به طراحی و ساخت ماهواره اند و از این میان ۱۰ کشور توانایی پرتاب ماهواره دارند که ایران جزو آنهاست.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کشور با بیان اینکه احیای واحدهای راکد یک اولویت است، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و ۲۰۰ واحد صنعتی راکد در سطح کشور احیا شده اند.
سومین سکوی برداشت گاز طرح توسعه فاز ۱۳ پارس جنوبی با ظرفیت برداشت روزانه ۱۴.۲ میلیون متر مکعب گاز غنی در خلیج فارس نصب شد.
  • تعداد رکوردها : 89331