Index
87964رکورد در مدت زمان 2.402ثانیه
عبارت مورد جستجو :
ایران سومین کشور جهان در شاخص رشد ظرفیت نصب شده برق است. با 63 هزار و 409 مگاوات ظرفیت نصب شده برق، تعداد مشترکان شبکه برق کشور از 26 میلیون مشترک گذشته و صد در صد جمعیت شهری و تمام روستاهای بالای 20 خانوار زیر پوشش این شبکه قرار گرفته اند.
رئیس جمهور: ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول 40 سال گذشته همواره در کنار ولایت و مردم و برای پاسداری از تمامیت ارضی، استقلال کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران فداکاری کرده است.
نائب رئیس جنبش أمل لبنان سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران را حافظ حقوق و شرافت امت اسلامی در سایه خیانت حکام عرب توصیف کرد.
29 فروردین «روز ارتش» یادآوری است مغتنم برای ذکر و تقدیر از مجاهدتهای دلیر مردان ارتش جمهوری اسلامی در این حرکت مقدس و پیش برنده در رسیدن به تمدن نوین اسلامی.
سرهنگ فداکار ارتشی اهل سمنان گفت: ما خود را خادم مردم می دانیم و تاآخرین نفس تا جان در بدن داریم در خدمت به مردم و دفاع از کشورمان کوتاهی نخواهیم کرد و ان شا الله بتوانیم سرباز خوبی برای مردم، رهبری و کشورمان باشیم.
همزمان با برگزاری رژه نیروهای پیاده ارتش، جنگنده بمب افکن های ایرانی «صاعقه» و «کوثر» از فراز جایگاه رژه روز ارتش عبور کردند.
با فروکش کردن بارش ها و شدت سیلاب ها، اکنون نوبت به امدادرسانی و بازسازی مناطق سیل زده فرا رسیده و از این رو مردم نیز همپای دستگاهها و نهادهای مسئول کمک های نقدی و غیرنقدی خود را از هموطنان گرفتار دریغ نمی کنند.
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی: اینکه یک سرهنگ ارتش خم شود تا فردی سالخورده با قدم گذاشتن بر دوش او سوار وسیله ی نقلیه شود، جلوه هایی از صداقت ارتش در بیان شعار «ارتش فدای ملت» است.
نیروهای سازمان الحشد الشعبی، مسیحیان و دفتر تقریب مذاهب عراق امروز چهارشنبه محموله های جدیدی از کمک برای سیل زدگان ایران ارسال کردند.
فرمانده گروه پهپاد نیروی زمینی ارتش گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی بهره گیری از خطوط تولید داخلی و تکنولوژی بکارگیری پهپاد را دارا هستیم و با اعلام منابع رسمی در حوزه تولید پهپادها ایران اسلامی جزء ۵ کشور پیشرفته دنیاست.
  • تعداد رکوردها : 87964