Index
88373رکورد در مدت زمان 2.215ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی به سطحی از اقتدار رسیده که دشمن را به یأس و ناامیدی کشانده است و به عنوان یک قدرت شکست ناپذیر در سطح بین المللی بروز و ظهور می کند.
ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: پیشرفت و خودکفایی در حوزه های مختلف موشکی، پدافندی، فضایی می تواند الگویی برای صنایع تولید داخل در جهت مقابله با تحریم های ظالمانه باشد.
رزمایش بزرگ غدیر توسط نیروی زمینی سپاه با هدف انهدام بقایای مقرهای گروهک های تروریستی ضد انقلاب در ارتفاعات مرزی منطقه بورالان ماکو در استان آذربایجان غربی اجرا شد.
ایران در حوزه طراحی و ساخت سامانه های پدافند هوایی در حالی به خودکفایی رسیده که سالهاست تحت شدیدترین تحریم ها قرار داریم.
موشک های بالستیک ایرانی سرعتی معادل ۴۳۰۰ متر بر ثانیه داشته و به اذعان صهیونیست ها در مدت ۷ دقیقه می توانند سرزمین های اشغالی را هدف قرار دهند.
متخصصان و نخبگان پزشکی شیراز موفق به طراحی و ساخت دستگاه شبیه ساز پزشکی شدند.
رئیس جمهور در مراسم گرامیداشت روز صنعت دفاعی: این سامانه پدافندی از سامانه اس 300 قوی تر و بسیار نزدیک به اس 400 است و نقش مهمی در پدافند هوایی کشور دارد.
رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در دیدار اعضای هیات دولت: دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند و چهل سال دوم جمهوری اسلامی قطعاً از چهل سال اول، برای ما بهتر و برای دشمنان بدتر خواهد بود.
پور فتح الله گفت: امروزه به طور مستقیم فرآورده هایی مانند پلاکت و پلاسمای افراد اهداکننده جهت رفع نیاز بیماران گرفته می شود.
همزمان با عید سعید قربان با مشارکت خیران 50 نو عروس به خانه بخت رفتند.
  • تعداد رکوردها : 88373