Index
88117رکورد در مدت زمان 2.465ثانیه
عبارت مورد جستجو :
وزیر دفاع ضمن افتتاح مرکز توسعه فناوری های اپتو الکترونیکی، ۱۰ سامانه فوق پیشرفته مراقبت، شناسایی و رهگیری هوایی و دریایی اصفهان را رونمایی کرد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همراه با مسئولان استانی و شهرستانی ظهر امروز سه شنبه در بازدید از مناطق سیل زده ساری، پل گلورد منطقه هولار را به طور رسمی افتتاح کرد.
انجمن جهانی فولاد در جدیدترین گزارش خود شرکت ها و کشورهای برتر فولادساز جهان در سال ۲۰۱۸ میلادی را معرفی کرد که براساس آن ایران از رتبه سیزدهم در سال ۲۰۱۷ به رتبه یازدهم در سال ۲۰۱۸ ارتقا یافت.
گذر صنایع دستی تهران واقع در خیابان استاد نجات اللهی (ویلا) عصر دوشنبه با حضور مسئولان میراث فرهنگی و مدیریت شهری پایتخت رونمایی شد.
سکوی گازی B۱۴ ساخته شده در شرکت مبین سازه گستر خلیج فارس در بندرعباس به آب انداخته شد و جهت نصب و بهره برداری راهی فاز ۱۴پارس جنوبی در عسلویه گردید.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به تحویل سامانه پدافند هوایی"۱۵ خرداد" گفت: ما در حوزه تجهیزات دفاع هوایی به خودکفایی دست یافته ایم و نقطه گلوگاهی در تأمین تجهیزات پدافندی وجود ندارد.
فرماندار مشگین شهر گفت که تاکنون ۱۰۰ کلاس درس در قالب ۱۵ مدرسه توسط خیرین مدرسه ساز در مناطق مختلف این شهرستان احداث و در اختیار آموزش وپرورش منطقه قرار گرفته است.
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: کشورهای صاحب فناوری اتمی تلاش کردند انحصار این فناوری شکسته نشود و تنها چند کشور محدود از آن سود ببرند اما جمهوری اسلامی ایران با همت جوانان با اراده اش این انحصار را شکست.
امروز و با حضور وزیر نیرو، طرح ملی قبض سبز رونمایی و فرایند حذف قبوض کاغذی در سراسر کشور به صورت رسمی آغاز شد.
"سامانه پدافند هوایی ۱۵ خرداد" رونمایی و تحویل نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران شد.
  • تعداد رکوردها : 88117