Index
88058رکورد در مدت زمان 2.901ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رهبر معظم انقلاب اسلامی: جریان شعری انقلاب دارای تعهّد است؛ چه آنچه مربوط به شعر آئینی است، چه آنچه مربوط به شعر اخلاقی است، چه آنچه مربوط به شعر سیاسی و انقلابی است، چه آنچه مربوط به ارزشهای اخلاقی و توحیدی و مانند اینها است، چه آنچه مربوط به شعر حِکمی است.
همزمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع)، ۲۲ طرح و پروژه اقتصادی و زیربنایی در استان آذربایجان غربی با دستور رئیس جمهور افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
حجت الاسلام دکتر حسن روحانی در جلسه شورای اداری استان آذربایجان غربی و افتتاح همزمان طرحهای زیربنایی و اقتصادی گفت: افتتاح طرحهای بزرگ در روزهایی که آمریکا تمام تلاشش را علیه ما به کار بسته است ، نشانه قدرت و سرزندگی ملت است.
استاندار آذربایجان غربی گفت: سد کرم آباد پلدشت یکی از بزرگترین طرح های اقتصاد مقاومتی کشور است که عملیات اجرایی آن تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.
سد سردشت در جنوب آذربایجان غربی امروز با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی و برخی از اعضای هیات دولت به صورت ویدیو کنفرانس در این شهرستان مرزی به بهره برداری رسید.
سه طرح با حضور «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان امروز در شهرستان خوی افتتاح شد و دیوارکشی 2 مجموعه فرهنگی ورزشی این شهرستان نیز به بهره برداری رسید.
مدیرعامل شرکت منابع آب و نیروی ایران گفت: 120 طرح مربوط به مهار آب و آبرسانی به زمین های اطراف در 12 استان مرزی کشور بر روی رودخانه ها اجرا شده است.
وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: در یک سال گذشته هفت هزار و ۲۰۰ روستا در کشور به شبکه ملی اطلاعات وصل شده اند.
سازندگان ایرانی موفق به صرفه جویی ۷میلیون یورویی در ساخت هریک از مخازن استراتژیک ذخیره گاز مایع در پروژه های میدان مشترک پارس جنوبی نسبت به مشابه خارجی این مخازن شده اند.
معاون سازمان میراث فرهنگی: نشان جغرافیایی ۷ رشته صنایع دستی کشور در سازمان بین المللی وایپو به ثبت رسید
  • تعداد رکوردها : 88058