Index
89439رکورد در مدت زمان 2.449ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رئیس سازمان انرژی اتمی اعلام کرد: این سازمان در طول یکسال گذشته ۱۲۲ دستاورد جدید داشته است.
امروز با حضور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و محمد رضوانی فر مدیرعامل شستا از ۳۰ داروی جدید شرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین (تیپیکو) رونمایی شد.
«آب هرگز نمی میرد» کتابی است که لابد حالا دیگر با وجود استقبال زیادی که از آن شده، اغلب اسمش را شنیده اید و شاید اگر نخوانده باشیدش از خودتان پرسیده اید یعنی چه؟ این دیگر چه اسمی است؟ مگر آب هم می میرد؟
رئیس جمهور دستاوردها در حوزه مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا را قابل توجه دانست و گفت: توانمندی های اندیشمندان جوان و تولیدکنندگان کشورمان در حوزه مقابله با کرونا افتخارانگیز است.
تولید رینگ مسی با قطر ۲.۵ متر برای نخستین بار در کشور، توسط صنعتگران بخش خصوصی در اسفراین بومی سازی شد.
از فردای پیروزی انقلاب اسلامی همۀ زنجیرهای اسارت و بردگی، حقارت و بندگی از هم گسست و با تجدید حیات ملت ایران آب رفته به جوی بازگشت.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تا امروز توانسته ایم بیش از ۹۰ درصد از جمعیت هدف را در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا، پوشش دهیم.
واحد یک گازی نیروگاه سیکل ترکیبی قم که به منظور انجام تعمیرات، به مدت ۷۵ روز از مدار تولید خارج شده بود پس از انجام تعمیرات لازم ۱۲ روز پیش از موعد مقرر به شبکه سراسری برق پیوست.
بر اساس فهرست جدید فدراسیون جهانی شطرنج، سارا خادم الشریعه و پرهام مقصودلو در صدر برترین های ایران قرار دارند.
کتاب «آیندۀ انقلاب اسلامی ایران» از آثار متفکر شهید آیت الله مرتضی مطهری (ره) است. این کتاب شامل مجموعه ای از سخنرانی ها و مصاحبه های استاد شهید دربارۀ انقلاب اسلامی ایران بوده و متشکل از یک دیپاچه و 6 بخش در 328 صفحه است که توسط انتشارات صدرا چاپ شده است.
  • تعداد رکوردها : 89439