Index
88365رکورد در مدت زمان 23.05ثانیه
عبارت مورد جستجو :
پور فتح الله گفت: امروزه به طور مستقیم فرآورده هایی مانند پلاکت و پلاسمای افراد اهداکننده جهت رفع نیاز بیماران گرفته می شود.
همزمان با عید سعید قربان با مشارکت خیران 50 نو عروس به خانه بخت رفتند.
دبیر فدراسون بولینگ، بیلیارد و بولس گفت: در رشته اسنوکر و در بخش آقایان قدرت دوم جهان و قدرت اول آسیا هستیم.
تیم اربابان سلاح جمهوری اسلامی ایران در رشته سلاح های سبک کالیبر ۸.۵ میلیمتر، روز یکشنبه عنوان سوم مسابقات بین المللی نظامی چین ۲۰۱۹ را کسب کرد.
خودروی زرهی رعد دومین خودروی ضدمین و ضدکمین ایران است که بر اساس نیاز نیروهای مسلح و برای افزایش ضریب حفاظت از جان مرزبانان طراحی و تولید شده است.
تاریخ فعالیت علمی و عملی در سطح جهان در حوزه «پهپاد» بیش از یک قرن سابقه دارد ولی جمهوری اسلامی ایران توانسته است در مدتی کمتر از ۳۰ سال به رقیب اصلی کشورهای جهان تبدیل شود.
خودروهای تاکتیکی ارس۲ با حضور وزیر دفاع و فرمانده نیروی زمینی ارتش تحویل نیروهای مسلح شد.
سرپرست سازمان توسعه و تجارت ایران گفت: با توجه به تنوع محصولات و بازار پسندی محصولات ایرانی سالانه بیش از سه میلیارد دلار کالا از کشورمان به افغانستان صادر می شود.
شرکت های دانش بنیان در حوزه علوم پزشکی ثمره دستیابی به دانشگاه نسل سوم است، رویکردی که می رود تا از علم و دانش تولید ثروت و کارآفرینی کند ، شش محصول از شرکت های دانش بنیان که بر این اساس تولیدات خود را به بازار عرضه می کنند روز سه شنبه در شیراز رونمایی شد.
در چهارمین روز مسابقات جهانی پلیس و آتش نشان ها که با حضور نمایندگان بیش از ۸۰ کشور جهان در چنگدو چین در حال برگزاری است تیم پلیس ایران دو مدال طلای دیگر این رقابت ها را از آن خود کرد.
  • تعداد رکوردها : 88365