Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 190327
تاریخ انتشار : 14 شهریور 1395 9:33
تعداد بازدید : 731

تحولات روحی و معنوی / آیت الله العظمی موسوی اردبیلی

انقلاب ما بسیار پر ثمر بوده است. مشکلاتی که اینک در پیشِ روی ماست، قابل حل هستند.
انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، دستاوردهای بسیار فراوان و درخشانی داشته است. وقتی انسان برخی از ثمرات انقلاب اسلامی ایران را با سایر انقلاب ها مقایسه می کند، در می یابد که برخی از نتایج انقلاب اسلامی ایران خود به تنهایی از تمام دستاوردهای سایر انقلاب ها، بزرگ تر است.
مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران، ساختن و تربیت معنوی و روحی انسان ها است. نمونه ای از این انسان های پرورش یافته، پاسداران دلاور انقلاب هستند که با کمال خلوص و ایثار به جنگِ دشمن می شتابند و از این کشور و آرمان های مقدس اسلام دفاع می کنند. همچنین خواهران عزیزی که با از خودگذشتگی در پشت جبهه ها برای خدمت به انقلاب، تلاش می کنند.
در یکی از مناطق اسکان جنگ زده ها، گروهی از خواهران را دیدم که اطفال بی سرپرست شده را تحت پوشش گرفته اند و مانند مادر، از آنها مواظبت می کنند. آنها یک ماه در آنجا خدمت کرده بودند و تنها خواهششان این بود که مأموریتشان یک ماه دیگر تمدید شود.
انقلاب ما بسیار پر ثمر بوده است. مشکلاتی که اینک در پیشِ روی ماست، قابل حل هستند. امت بزرگ ما می تواند این مشکلات را حل کند.*همپای انقلاب، خطبه های نماز جمعه آیت الله العظمی موسوی اردبیلی، جمعه  24/1/1359، ص4


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :