Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 219060
تاریخ انتشار : 22 شهریور 1396 8:51
تعداد بازدید : 306

دانشکده پزشکی دانشگاه شاهد افتتاح شد

دانشکده پزشکی دانشگاه شاهد با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزار ایرنا؛ دانشکده پزشکی دانشگاه شاهد با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد و 127 میلیون تومان در متراژ 6 هزار و 852 مترمربع، با حضور نماینده
 ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

حجت الاسلام سید محمد علی شهیدی روز سه شنبه در مراسم آغاز بهره برداری از دانشکده پزشکی دانشگاه شاهد رشد علمی کشور را مدیون ظهور انقلاب اسلامی دانست و افزود: امروز شاهدیم که جوانان این مرز و بوم در پرتو انقلاب اسلامی رشد علمی کشور را رقم زده و دشمنان نیز با مشاهده این پیشرفت خیر کننده در بخش های مختلف نگران و سردرگم شده اند.
شهیدی گفت: امروز همه باید با اطاعت از ولی فقیه کشوری را که با خون 230 هزار شهید به دست ما رسیده حفظ کنند و این وظیفه برای جوانان دانشجو سنگین تر از دیگران است.
وی گفت: اساتید دانشگاه ها باید رسالت سنگین خود در تربیت انسان های شایسته را درک کرده و کشور را به نسل آینده تحویل دهند.
شهیدی با بیان اینکه دانشجویان باید بدون توجه به مدرک گرایی فقط به کسب علم فکر کنند افزود: هر چقدر علم و دانش در کشور رشد کند به هدف آفرینش یعنی کمال نزدیک تر شده ایم.
کامیار ثقفی رئیس دانشگاه شاهد نیز در ابتدای این مراسم با بیان اینکه فاز اول دانشکده پزشکی با تلاش مسئولان دانشگاه و حمایت بنیاد شهید و امور ایثارگران آماده شده و مورد بهره برداری قرار می گیرد افزود: ساختمان های این دانشکده در فازهای بعدی در سال جاری و سال های آینده تکمیل و آماده می شود.
گفتنی است دانشکده پزشکی دانشگاه شاهد با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد و 127 میلیون تومان در متراژ 6 هزار و 852 مترمربع شامل 3 هزار و 850 مترمربع مفید و 3 هزار مترمربع فضای مشاع و عمومی ساخته شده است.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :