Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 219119
تاریخ انتشار : 22 شهریور 1396 13:39
تعداد مشاهدات : 146

مینی راک مخابراتی ساخته شد

محققان در یک شرکت دانش بنیان اقدام به ساخت ۸۵۰ سری مینی راک مخابراتیOutdoor ، کرده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر؛  محمدعلی چمنیان مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: طی قراردادی در این شرکت با یک اپراتور اقدام به ساخت و تولید ۸۵۰ سری مینی راک مخابراتی Outdoor کردیم.

وی با بیان اینکه این راک به عنوان یک منبع تغذیه Outdoor با الزامات IP۵۵ برای مصرف کننده های مخابراتی در این شرکت طراحی و ساخته شده است، افزود: این سیستم با ظرفیت ۳ ماژول یک سوکننده، مجهز به واحد کنترل کننده مرکز (MCU) هوشمند، واحد توزیع برقDC/AC ، فضای خالی ۸U برای نصب تجهیزات مخابراتی و همچنین جایگاه نصب ۲ سری باتری V/۱۵۵AH  ۴۸است.

مدیرعامل این شرکت تاکید کرد: پروژه سوپروایزری نصب و راه اندازی سیستم های OUTDOOR شرکت ما در سایت های G۳ و G۴ در استان های یزد، کرمان و سیستان و بلوچستان در بیش از ۳۰۰ نقطه در حال ساخت و راه اندازی است.

وی با بیان اینکه راک یک سازه فلزی مکعبی شکل است که داخل آن تجهیزات دیگری مثل یونیت های یک سوکننده، مبدل و یا تجهیزات دیگری قرار می گیرد، گفت: راک هم از سرور محافظت می کند و هم جهت تهویه و جلوگیری از صدمات فیزیکی از جمله ضربه و فشار و کارایی بهتر سرور آن را در خود جای می دهد.

وی ادامه داد: صندوق الکترونیک صحا تنها جایی بود که به فعالیت های تخصصی ما بها می داد در حالیکه بانک ها آشنایی چندانی با الکترونیک و صنایع الکترونیک نداشتند. اما کارشناسان صندوق همه کارشناسان الکترونیک هستند و از فناور بودن فرآیند تولید و محصولات کشور مطلع هستند که این موضوع باعث تسهیل در فرآیند حمایت و تصویب تسهیلات می شود.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :