Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 221337
تاریخ انتشار : 18 مهر 1396 9:23
تعداد بازدید : 404

جایگاه نخست پزشکی ایران در منطقه

اکنون بدون تردید در علم پزشکی در منطقه جایگاه نخست را به خود اختصاص داده ایم.
مشاور عالی مقام معظم رهبری و رئیس بیمارستان مسیح دانشوری به سطح بالای علمی دانشمندان ایرانی در حوزه پزشکی اشاره کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی اکبر ولایتی مشاور عالی مقام معظم رهبری و رئیس بیمارستان مسیح دانشوری با بیان اینکه بر اساس فرمایشات رهبری ایران باید در منطقه رتبه نخست علم پزشکی را داشته باشد، عنوان کرد: اکنون بدون تردید در علم پزشکی در منطقه جایگاه نخست را به خود اختصاص داده ایم.

وی با اشاره به سطح بالای علمی دانشمندان ایرانی در حوزه پزشکی در دنیا گفت: ما با اتکا به مقالات پزشکی که از دانشمندان حوزه پزشکی ایران در مقالات بین المللی چاپ شده است و اعمال جراحی پیچیده ای که در کشور انجام می شود از نظر پزشکی پیشرفته هستیم و جایگاه نخست منطقه را داریم.

سفر بیماران به ایران برای درمان

ولایتی با اشاره به سفر بسیاری از بیماران از کشورهای منطقه به ایران برای درمان عنوان کرد: اگر بیماری در کشورهای منطقه مبتلا به بیماری شود که درمان آن در کشورش در سطح پایینی صورت گرفته باشد به دلیل سطح بالای علم پزشکی برای درمان به ایران سفر می کند.

به روزترین روش های درمانی دنیا در کشور

رئیس بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به انجام پیشرفته ترین درمان های دنیا در بیمارستان مسیح دانشوری گفت: اکنون اگر بیماری در منطقه به بیماری های ریوی مانند سل و بسیاری بیماری های سخت در این زمینه مبتلا شده باشد برای درمان ایران را انتخاب می کند.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :