Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 223971
تاریخ انتشار : 10 آبان 1396 8:45
تعداد بازدید : 411

دانشجوی روشندل مقام نخست مسابقات قرآن را کسب کرد

دانشجوی روشندل دانشگاه پیام نورچابهار مقام نخست مسابقات قرآنی را کسب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی به نقل از روزنامه کیهان؛ «داود رئیسی» دانشجوی روشندل دانشگاه پیام نور چابهار مقام نخست مسابقات قرآنی دانشجویان دانشگاه پیام نور کشور را در بخش شفاهی و حفظ کل کسب کرد.

داود رئیسی اظهار داشت: با توجه به مشکلات جسمانیم نه تنها از خداوند متعال گله ای ندارم، بلکه نهایت سپاس را دارم، چون خداوند مهربان در عوض خیلی چیزهای دیگری به من داده از جمله همین افتخار و توفیق حفظ کل قرآن که از همه چیز برایم اهمیت بیشتری دارد.
این دانشجوی روشن دل افزود: با وجود لکنت زبان و مشکلات گفتاری شدیدی که هنگام صحبت کردن عادی دارم به هیچ عنوان در هنگام قرائت قرآن لکنت نداشته و حتی اگر به طور مکرر و متوالی نیز آیات را قرائت کنم مشکلی برایم پیش نمی آید و معتقدم این مورد از اعجاز قرآن کریم و الطاف خداوند مهربان بوده که شامل حال من شده است.
وی خاطرنشان کرد: از دوران راهنمایی استعداد خود را در زمینه حفظ مطالب کشف کردم و علاقه ام به علم آموزی و به ویژه قرآن کریم موجب شد تا با تهیه سی دی های آموزش صوتی اساتید مختلف به حفظ قرآن اقدام کنم و پس از گذشت 2 سال توانستم به این مهم دست یابم و در سال 92 از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان حکم حافظ کل قرآن را با نمره عالی کسب کردم.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :