Index
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 230642
تاریخ انتشار : 22 دی 1396 20:45
تعداد بازدید : 159

سلامت قلب خود را به کمک فناوری های نوین تضمین کنید

شرکتی دانش بنیان اقدام به تولید دستگاهی کرده است که سیگنال قلب را نشان می دهد و آن را از بیماری های دیگر محفوظ می دارد.

به گزارش خبرنگار حوزه فن آوری های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  شرکت های دانش بنیان از اهمیت بسیار زیادی در کشور برخوردار هستند و با اختراعات روزمره جوانان نخبه در این شرکت ها و همچنین به واسطه طرح های مبتنی بر دانش سبب رشد و پیشرفت کشور می شوند.

باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات دانش بنیانی بپردازد که توسط این شرکت ها تولید شده است.

یکی از شرکت های دانش بنیان موفق به تولید دستگاهی در سلامت قلب شده است که به راحتی بیماری های قلبی را به دکتر نشان می دهد.

مدیر این شرکت دانش بنیان در گفت وگو با خبرنگار  حوزه فن آوری های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  با اشاره به اینکه این دستگاه ساخت ايران است، اظهار کرد: موضوع بسیار مهمی که وجود دارد این است که بدانیم همیشه نباید به دنبال برتر بودن باشیم و نباید بگوییم اولین نفر بوده ایم بلکه باید تلاش خود را به کار گیریم تا بهترین محصول را در یک رشته تولید کنیم.

تشخيص فورى بيمارى ها با فناورى هاى دانش بنيان

وی ادامه داد: در همین راستا شرکت دانش بنیان ما اقدام به تولید دستگاه نشان دهنده سیگنال قلب کرده است که به عنوان یکی از بهترین ها در حوزه خود به صورت بومی در کشور تولید شده است.

مدیر این شرکت دانش بنیان با بیان اینکه این دستگاه سیگنال های قلبی را نشان می دهد و از آن ها نسخه ای تهیه می كند، گفت: یکی از مهم ترین اقداماتى که این دستگاه ها انجام می دهند این است که نوار قلب و سیگنال آن ها را نه تنها نشان می دهند بلکه نقاط مشکوک قلب را هم که ممکن است بیمار باشند به دکتر نشان می دهند.

وی یادآور شد: این دستگاه سبب ایجاد موفقیت های بسیار برای تیم پزشکی می شود که می توانند به راحتی بیماری ها را تشخیص دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :