Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 234530
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1396 18:5
تعداد بازدید : 333

ايران در جنگ سايبري بازيگري ممتاز و برجسته است

روزنامه رای الیوم، یک افسر بلندپایه دایره ۸۲۰۰ در مرکز اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی: ایران از حیث فناوری و همچنین از حیث تسلیحاتی که در اختیار دارد، در صدر دشمنان اسرائیل است.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روزنامه رای الیوم، یک افسر بلندپایه دایره ۸۲۰۰ در مرکز اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی با اذعان به اینکه ایران در جنگ سایبری بازیگری «ممتاز و برجسته» است، گفت: ما در جنگ های آینده با موشک های بسیار پیشرفته تولید ایران روبرو خواهیم شد.

بر اساس گزارش این روزنامه فرامنطقه ای، افسر بلندپایه اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی (امان) -که به سبب حساسیت موضوع نامش فاش نشد- در دیدار با شماری از تحلیلگران رسانه های عبری گفت بزرگترین چالش پیش روی دایره ۸۲۰۰، جمع آوری اطلاعات درباره ایران است که جمعیتش به بیش از هشتاد میلیون نفر می رسد.

امیر بوحبوط، تحلیلگر امور نظامی در پایگاه اینترنتی عبری واللا، گفت: این بخش (دایره ۸۲۰۰ اطلاعات نظامی ارتش) درباره برنامه هسته ای ایران اطلاعات جمع آوری نمی کند؛ بلکه عناصرش تلاش می کنند راهبرد جمهوری اسلامی را تحلیل کنند و جزئیات دقیق فعالیت سپاه پاسداران را بشناسند.

به گزارش این پایگاه اینترنتی صهیونیستی، این افسر افزود: در جنگ های آینده، اسرائیل با موشک های زمین به هوای تولید ایران، ضدهوایی و موشک هایی که از سواحل به سوی دریا پرتاب می شود، روبرو خواهد شد.

رای الیوم نوشت: این افسر در گفتگو با خبرنگاران اسرائیلی اعتراف کرد ایران از حیث پیشرفت و تحول در عرصه فناوری قدرت بزرگی در این زمینه به شمار می رود و بخش اطلاعات نظامی، ایران را دشمن سرسخت و حتی سرسخت ترین دشمن می داند. او افزود جنگ سایبری علیه ایران با جنگ هایی که اسرائیل در کشور های عربی انجام می دهد، متفاوت است.

او در ادامه گفت: ایران از حیث فناوری و همچنین از حیث تسلیحاتی که در اختیار دارد، در صدر دشمنان اسرائیل است.

این افسر بلندپایه صهیونیست تاکید کرد جنگ «سایبری» می تواند تحولات مهمی در ایران ایجاد کند. او در این زمینه به جزئیات دیگری اشاره نکرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :