Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 243298
تاریخ انتشار : 8 شهریور 1397 18:11
تعداد بازدید : 130

خط تولید خودروی MG در سمنان براه اندازی شد

خط تولید خودروی MG با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در سمنان راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، محمدشریعتمداری که برای افتتاح چندین پروژه صنعتی به استان سمنان سفر کرده بود با حضور در شرکت خودرو سازی فردا خط تولید خودروی MG این شرکت را راه اندازی کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در آئین افتتاح این خط تولید در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان اظهار داشت: مجموعه تولیدی شرکت اتومبیل سازی فردا با سرمایه گذاری 1125 میلیارد  ریال به تولید خودرو در این استان مشغول است.

بهروز اسودی با اشاره به میزان تولید سالانه این شرکت خودرو سازی گفت: شرکت اتومبیل سازی فردا سالانه 100هزار دستگاه خودروی سواری رده B را تولید می کند.

وی با بیان اینکه وجود این شرکت خودرو سازی زمینه ایجاد اشتغال برای چندصد نفر را در استان سمنان فراهم کرده است افزود: در حال حاضر میزان اشتغال این واحد تولیدی خودرو 175 نفر است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه این شرکت اتومبیل سازی فردا در شهرک صنعتی سمنان واقع است افزود: این شرکت در زمینی به مساحت بیش از 28هزار متر مربع احداث شده است.

اسودی با اشاره به سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان سمنان نیز گفت :شریعتمداری با هدف افتتاح 3 پروژه صنعتی و بازدید از چند پروژه صنعتی دیگر به استان سمنان سفر کرده است.

وی با اشاره به حضور وزیر صنعت در شهرستان گرمسار گفت: واحد تولیدی مهربان الیاف در شهرستان گرمسار با حضور دکتر شریعتمداری به بهره برداری رسید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :