Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 254968
تاریخ انتشار : 23 فروردین 1398 22:35
تعداد بازدید : 235

اجتماع۲۰۰۰نفری بسیجیان در پلدختر؛تا رفع مشکلات در کنار مردم هستیم

بسیجیان حاضر در پلدختر با اجتماع در مرکز این شهر اعلام کردند که تا رفع کامل مشکلات مردم سیل زده در کنار آن ها خواهند بود و این شهر را ترک نخواهند کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، ۲۰۰۰ نفر از نیروهای بسیجی و جهادگر حاضر در مناطق سیل زده پلدختر با اجتماع در شهر پلدختر به مردم سیل زده این منطقه اطمینان دادند که تا رفع کامل مشکلات و تا ثانیه‌های آخر در کنار آنها خواهند بود.

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران در این اجتماع اظهار داشت: مردم نگران نباشند و از طرف خود و تک‌تک جهادگران بسیجی و از طرف تمام فرماندهان نیروهای مسلح ارتش، سپاه و نیروهای انتظامی به مردم سیل زده پلدختر قول می‌دهم که تا ثانیه‌های آخر که نیاز به وجود این نیروها احساس شود در کنار مردم هستند.

سردار حسن حسن زاده خطاب به مردم سیل زده پلدختر گفت: اطمینان داشته باشید و شک نکنید این نیروها تا زمانی که به خدمات جهادی، تخصصی، بهداشت و درمان و در عرصه ساخت و ساز نیاز باشد در کنار شما هستند.

وی افزود: از مردم پلدختر به خاطر پذیرش ما به عنوان خدمتگزار تشکر می‌کنیم و به این نوکری و خدمت‌رسانی به مردم افتخار می‌کنیم.

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: تبلیغات دشمن علیه سپاه پاسداران که آن را از گروه‌های تروریستی می‌خواند بدان معناست که آنها به آخر خط رسیدند و توان دیدن عظمت قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را ندارند.

سردار حسن زاده افزود: ما افتخار می‌کنیم به اینکه امروز مورد خشم و عصبانیت دشمنان هستیم؛ همین امر به ما اطمینان می‌دهد که مسیر انقلاب ما درست است و نشانه روحیه انقلابی گری و جهادی مورد نظر مقام معظم رهبری است.

وی خاطرنشان کرد: امروز نیروهای جهادی و مردمی و همه نهادها و موکب های اربعین حسینی به طور سازمان یافته با روحیه انقلابی و به طور خود جوش در کنار مردم هستند و در هر بحرانی حضور فعال دارند که این در دنیا بی نظیر است و مجموعه نیروهای واکنش سریع را به خود اختصاص داده است.


بسیج


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :