Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 254999
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1398 23:15
تعداد بازدید : 215

ماموستا شیرزادی: هیچ قدرتی نمی تواند خدشه ای به عظمت و اقتدار سپاه پاسداران وارد کند

امام جمعه مریوان با بیان اینکه هیچ قدرتی نمی تواند خدشه ای به عظمت و اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وارد کند، گفت: باید آمریکای جنایتکار و تروریست پیام معنادار حمایت های مردمی از سپاه را بفهمند.

ماموستا مصطفی شیرزادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مریوان، درباره اعلام مقامات آمریکایی برای قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست نیروهای تروریستی ضمن محکوم‌کردن این اقدام خصمانه اظهار داشت: متأسفانه آمریکای جنایتکار چندین سال است که با این رفتارهای مخرب می‌خواهد چهره محبوب نظام جمهوری اسلامی ایران را تخریب کند و سیاه نشان دهد اما به جایی نرسیده‌اند.

وی با بیان اینکه ماهیت استکبار جهانی برای همه مردم مشخص است، افزود: سران آمریکایی قصد دارند از طریق جنگ اقتصادی و تحریم‌ها، ضربه‌ای به ملت و نظام جمهوری اسلامی وارد کنند اما چون هر بار در اهداف خود با شکست مواجه‌اند، ناراحتند.

امام جمعه مریوان خاطرنشان کرد: اقدام اخیر آمریکا دور از انتظار نبود و حتی باید منتظر رفتارهای ناشایست دیگری از سران جنایتکار آنان باشیم چراکه آنان در طول این چهل سال اخیر به‌دنبال تضعیف نظام و اقتدار نیروهای مدافع ارزش‌های اسلامی بوده‌اند.

وی بیان کرد: ملت ایران با وحدت، یکپارچگی، همبستگی و همدلی همه توطئه‌های دشمنان نظام را خنثی می‌کند و نه‌تنها استکبار بلکه تمام جهان هم نمی‌تواند خدشه‌ای به عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وارد کند.

ماموستا شیرزادی گفت: اقدام اخیر آمریکا سبب محبوبیت بیشتر سپاه پاسداران بین مردم شد و باید آن جنایتکاران تروریست پیام معنادار حمایت‌های مردمی از این نهاد انقلابی را فهمیده باشند.

امام جمعه مریوان با اشاره به اینکه امروزه دشمنان از طریق جنگ نرم درصدد ضربه زدن به انقلاب و اسلام هستند، تأکید کرد: در این شرایط کنونی وظیفه مردم در مقابل توطئه‌های دشمنان، دوری از تفرقه و اختلافات و دفاع از نظام و ملت اسلامی است.

ماموستا مصطفی شیرزادی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :