Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 255989
تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1398 23:2
تعداد بازدید : 212

حمایت سراسری از تعلیق برخی تعهدات برجامی

مردم روزه دار با راهپیمایی و با شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل ، حمایت خود را از تعلیق برخی تعهدات برجامی جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در پی اعلام تعلیق برخی تعهدات برجامی جمهوری اسلامی ایران و دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم برای حمایت از این اقدام، نمازگزاران تهرانی با زبان روزه این دعوت را لبیک گفتند.
نمازگزاران از دانشگاه تهران تا میدان انقلاب به راه‌پیمایی پرداختند و حمایت قاطع خود از بیانیه شورای‌عالی امنیت ملّی و تعلیق تعهدات برجامی با این شعارها اعلام کردند: مرگ بر امریکا و انگلیس و ال سعود، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، هیهات من الذله، انرژی هسته‌ای به جان ما بسته ای.
حمایت مردم از بیانیه شورای عالی امنیت ملی ، با شعار "توطئه جدیدی هرگز نگردد اجرا" 
مردم غیور ایران بعد از مراسم نماز جمعه با شعار "توطئه جدیدی هرگز نگردد اجرا " حمایت خود را از بیانیه شورای عالی امنیت ملی اعلام کردند.
مردم تهران امروز بعد از نماز عبادی - سیاسی جمعه با سر دادن شعارهایی حمایت خود را از بیانیه شورای عالی امنیت ملی اعلام کردند.
راهپیمایان شعار دولت انقلابی از برجام خارج گردد، توطئه جدیدی هرگز نگردد اجرا، ملت ما بایستد مقابل امریکا، مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل سردادند و به سمت میدان انقلاب حرکت کردند.
قطعنامه راهپیمایی سراسری مردم ؛ لزوم اقدام قاطعانه در برابر بد عهدی دشمن
شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی سراسری حمایت از اقدام شورای عالی امنیت کشور در برابر بدعهدی های امریکا بر اقدام قاطعانه در برابر بدعهدی های دشمن تاکید کردند.
در قطعنامه پایانی این راهپیمایی تصریح شده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
"فلا تهنوا و تدعوا الی السلم و انتم الاعلون والله معکم و لن یترکم اعمالکم" (سوره محمد (ص)/ آیه35)

(پس هرگز سست نشوید و (دشمنان را) به صلح (ذلت بار) دعوت نکنید درحالی که شما برترید، و خداوند با شماست و چیزی از (ثواب) اعمالتان را کم نمی کند)
حمد و ثنا ذات اقدس احدیت جل و علا را به شکرانه نعمت با فضیلت ولایت، نظام مقدس اسلامی و آغاز گام دوم حیات و بالندگی انقلاب اسلامی و عزت روزافزون ملت ایران در پرتو هدایت های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله امام خامنه ای مدظله العالی و با درود به ارواح طیبه شهدای بلندمرتبه طریق حق و مقاومت، و بنیانگذار نظام اسلامی حضرت امام خمینی قدس الله نفسه الزکیه، ما شرکت کنندگان در راهپیمایی گرچه انتظار داشتیم همزمان با خروج امریکا از توافقنامه هسته ای، ایران هم مقتدرانه به تعبیر مقام معظم رهبری مدظله العالی برجام را آتش بزند، اینک ضمن اعلام حمایت از بیانیه اخیر شورای عالی امنیت ملی در راستای احقاق حقوق حقه ملت ایران و ضرورت توقف فوری تمامی تعهدات برجامی بدون اکتفا به موادی از آن با بانگ رسای توحیدی الله اکبر - خامنه ای رهبر - مرگ بر امریکا اعلام می نماییم:
1 - ضمن تجدیدمیثاق با آرمان های بلند امام راحل رحمت الله علیه و تجدیدبیعت با مقام معظم رهبری مدظله العالی، تقویت روحیه مقاومت و انقلابی گری برای حفظ نظام اسلامی را از اوجب واجبات دانسته، تاثیرناپذیری از وسوسه های دشمنان خارجی و خودباختگان داخلی - حفظ وحدت و انسجام ملی با تبعیت محض از منویات مقتدای عظیم الشان امت اسلامی را تنها راه غلبه بر دشمن عنود در جنگ ترکیبی شیطان بزرگ و اذنابش می دانیم.
2 - با تقدیر و سپاس از مجاهدت های نیروهای اطلاعاتی و امنیتی و قوای نظامی و انتظامی کشور، به سران امریکا خاصه رئیس جمهور احمق آن هشدار می دهیم که هرگونه تحرک و تهدید علیه ایران همیشه سرافراز، با واکنش قاطع و مشت آهنین جوانان این سرزمین روبرو می شود و دشمن را با شکست مفتضحانه سنگینی به خاک مذلت خواهیم نشاند.
3 - باتوجه به بی اثر شدن معاهده برجام و اثبات چندباره بدعهدی طاغوت اعظم و غیرقابل اعتماد بودن کشورهای اروپایی، تقویت بنیه اقتصادی کشور با رونق تولید و تحقق عملی اقتصاد مقاومتی، توقف کامل اجرای یک طرفه تعهدات جمهوری اسلامی ایران در توافقنامه نقض شده موسوم به برجام و خروج کامل از این معاهده در صورت بدقولی و عهدشکنی کشورهای اروپایی را امری قطعی قلمداد و مصرانه خواهانیم.
4 - ملاک عمل قراردادن منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی - بی اعتمادی مطلق به بیگانگان - تسلیم نشدن در برابر زیاده خواهی های استکباری مجامع بین المللی از جمله سند ننگین 2030 و اف ای تی اف (FATF) - اقدام جهادی در برابر آرایش جنگی دشمن و مقابله قاطع با پدیده شوم تورم و گرانی و پرهیز از اشرافی گری را مطالبه به حق و جدی ملت از مسئولین می دانیم.
5 - شرکت در این راهپیمایی به منزله اعلام حضور آگاهانه و مقتدرانه ملت در برابر تشدید توطئه های رذیلانه و تهدیدات شیطان بزرگ امریکا و مزدوران منطقه ای آن و حمایت از آغاز مقابله نهادهای مسئول با عهدشکنی و بدقولی کشورهای طرف مذاکره هسته ای بوده و برداشتن گام های جدی و اقدام قاطعانه بدون عقب نشینی از مواضع تا شکست مفتضحانه امریکا و اذنابش را خواهانیم.

والسلام علیکم و رحمله الله و برکاته.

راهپیمایی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :