Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 257566
تاریخ انتشار : 13 تیر 1398 23:18
تعداد بازدید : 140

اقتدار ایران اسلامی هندسه قدرت جهانی را تغییر داده است

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ایران کشوری مقتدر است، گفت: اقتدار ایران اسلامی محاسبات کشورهای بزرگ و سلطه گر را به غلط انداخته و هندسه قدرت جهانی را تغییر داده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در آئین رونمایی از یادداشت تجلیل رهبر معظم انقلاب در مورد کتاب زندگینامه شهید سرهنگ مجتبی ذوالفقار نسب و سایر شهدای حرم ارتش که پیش از ظهر امروز در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد، گفت: ما با در نظر گرفتن سه رویکرد ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری و با نصب العین قرار دادن اوامر رهبری چارچوبی را برای حرکت ایجاد کرده ایم.

وی ادامه داد: همانطور که خداوند و پیامبران الهی صراط مستقیم هستند در غیاب پیامبران، امامان معصوم و امام زمان (عج)، ولی فقیه صراط مستقیم است ما خدا را شاکریم که عمر ما را مصادف با این صراط مستقیم کرده است.

امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه ایران امروز کشوری مقتدر است، تصریح کرد: این اقتدار محاسبات کشورهای بزرگ و سلطه گر را به غلط انداخته و هندسه قدرت جهانی را تغییر داده است، هندسه قدرت در نظام جمهوری اسلامی عبارت از شخص ولی معظم فقیه است؛ ولایت فقیه در رأس این اقتدار آفریده شده است و در واقع ضلع اصلی این اقتدار وجود ولایت فقیه است، مؤلفه دیگر آن هم مردم هستند که در تمام عرصه ها پا در رکاب و حاضر در میدان هستند و مؤلفه سوم این اقتدار قدرت نیروهای مسلح است که عصاره مردم هستند.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح انقلابی و ولایت محور، گام به گام اوامر ولی فقیه را نصب العین قرار می دهند، اظهار داشت: اقتدار نیروهای مسلح به برکت خون شهیدان است که موجب تحرک و قدرت آنها است و آنچه به نیروهای مسلح ما توانمندی می دهد خون شهداست.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: ما پشت سر رهبری در دفاع از ارزش های انقلاب، نه تنها کوتاه نمی آییم بلکه به اقتداری رسیده ایم که حرف حق نظام را همه جا بر زبان بیاوریم و به آنچه گفتیم بدون عقب نشینی عمل می کنیم.

امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه دشمنان در گوشه و کنار دنیا از همه قابلیت های خود علیه ایران استفاده می کنند، اظهار داشت: آنها همه قدرتشان را معطوف به جنگ اقتصادی کردند البته عملیات روانی و کارهای دیگر هم می کنند ولی محوریت خود را جنگ اقتصادی قرار داده اند اما ملت ما مقاومت می کند و تاکنون هم در مقاومت خود سرفراز بوده و دشمن را منزوی کرده به گونه ای که دشمن حالت انفعالی پیدا کرده و به ما پیام می دهد تا با دسیسه سیاسی، شوق و ذوقی که داریم را از ما بگیرد.


امیر سرتیپ کیومرث حیدری


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :