Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 258635
تاریخ انتشار : 23 مرداد 1398 21:53
تعداد بازدید : 34

۱۲ ایستگاه فرستنده دیجیتال تلویزیونی روستایی شیروان آماده بهره برداری شد

بخشدار مرکزی شیروان گفت: ۱۲ ایستگاه فرستنده دیجیتال تلویزیونی روستایی این بخش آماده بهره برداری شده است که براساس برنامه ریزی انجام شده هفته دولت رسما افتتاح خواهد شد.

سیده زینب جهان مطاع یکشنبه در جمع خبرنگاران شیروان اظهار داشت: با توجه به جمعیت این بخش و با پی گیری های صورت گرفته با مسئولان استانی و شهرستانی این تعداد تا سال آینده به ۲۱ ایستگاه خواهد رسید.

وی گفت: برای ساخت هر ایستگاه دیجیتال در هر روستا، ۲۵۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

جهان مطاع همچنین با بیان اینکه اجرای طرح هادی در روستاها این بخش پیشرفت خوبی داشته است افزود: بیشترین قیر رایگان به بخش مرکزی این شهرستان داده شد که با ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال مشارکت این بخش برای آسفالت ۱۲ روستا طرح هادی اجرا می شود.

بخشدار مرکزی شیروان در پاسخ به احداث ساختمان مرکزی واقع در فرمانداری شیروان گفت: ۹۰ درصد ساختمان به سرانجام رسیده که امید می رود تا هفته دولت امسال به بهره برداری برسد.

جهان مطاع در خصوص آب شرب روستاهای این بخش افزود: تاکنون اقدامات خوبی در این حوزه انجام شده است که با تخصیص اعتبارات مشکل برخی از روستاها در این زمینه برطرف می شود و هم اکنون پس از سه سال آب روستای قلعه حسن این بخش بهداشتی شده است.

بخش مرکزی شیروان با وسعت دو هزار و ۹۵ کیلومتر مربع، ۹۴پارچه روستا و آبادی دارد و در مجموع ۴۵ هزار و ۴۵۰ نفر مشتمل بر ۱۱ هزار و ۶۰ خانوار در این بخش سکونت دارند.  

undefined


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :