Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 262545
تاریخ انتشار : 25 مهر 1398 20:58
تعداد بازدید : 102

کارخانه تولید بتن شهرداری خلخال راه اندازی شد

سرپرست شهرداری خلخال گفت: پس از گذشت پنج سال توقف فعالیت در کارخانه تولید قطعات بتنی شهرداری ،این واحد تولیدی و صنعتی دوباره آغاز بکارکرد.

صلاح الدین برزگر روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از کارخانه تولید قطعات بتنی شهرداری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کارخانه در سال ۱۳۹۲ راه اندازی و در سال ۱۳۹۳ به دلایل نامعلومی تعطیل شد.

وی گفت: پس مدت ها با توجه به نیاز شهرداری به فرآورده های تولیدی این واحد با تلاش کارکنان و مهندسان واحد فنی و با استفاده از اعتبارات داخلی شهرداری در چرخه تولید قرار گرفت.
وی با بیان اینکه با راه اندازی مجدد این واحد تولیدی در کنار تامین نیاز شهرداری به انواع قطعات بتنی هزینه های خرید و حمل آن نیز از لیست هزینه های پروژه های عمرانی شهرداری حذف می شود، افزود: فعالیت این کارخانه در تولید انواع جدول ، بلوک های بتنی معابر ، پارک ها و فضای سبز بوده و روزانه بیش از هزار و ۲۰۰ بلوک بتنی در این کارخانه تولید می شود.

او گفت: با راه اندازی این واحد تولیدی، نیاز سه شهرداری خلخال، کلور و هشجین به انواع قطعات بتنی آماده و پازل های مورد نیاز بهسازی معابر ،پیادهروسازی معابر و کانال کشی برای هدایت آب های سطحی تامین خواهد شد.

سرپرست شهرداری خلخال بیان کرد: برای اجرای پروژه های عمرانی شهری بیش از چهار هزار متر بلوک و قطعات بتنی آماده نیاز است که با راه اندازی این کارخانه تولید قطعات بتنی تولید شده برای بهسازی معابر مختلف و اجرای طرح های عمران شهری بکار گرفته خواهد شد.
او گفت: تلاش جمعی همکاران شهرداری بر سامان یافتن خلخال در عرصه های مختلف از جمله حوزه نظافت و بهداشت، زیباسازی شهری ،اجرای پروژه های عمرانی ، مناسب سازی معابر و مبادی ورودی شهر متمرکز شده است.
برزگر اظهارداشت: ورودی های شهر خلخال نیازمند مناسب سازی شایسته برای ورود گردشگران از سمت اردبیل، کوثر، هشجین، جاده جدید سرچم و جاده های منتهی به استان گیلان از جمله اسالم ،پونل،ماسوله ،ماسال و شاهرود است که اجرای این کار در اولویت برنامه های اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری قرار دارد.

صادرات سیمان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :