Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 263682
تاریخ انتشار : 10 آذر 1398 22:28
تعداد بازدید : 106

ایران نایب قهرمان کاراته مردان جهان شد

تیم ملی کاراته ایران با کسب ۲ مدال طلا و ۲ برنز، نایب قهرمان کومیته مردان جهان در رقابت های لیگ جهانی کاراته شد.

پرونده حضور تیم ملی کاراته ایران در هفتمین مرحله رقابت های کاراته وان مادرید ۲۰۱۹ با کسب ۲ مدال طلا و ۲ مدال برنز بسته شد.
امروز در روز پایانی این رقابت ها، سجاد گنج زاده در وزن ۸۴+ با برتری برابر جاکوت فرانسوی مدال طلای هفتمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان مادرید ۲۰۱۹ را بدست آورد.
دیگر طلایی ایران امیر مهدی زاده بود. مهدی زاده در دیدار فینال برابر عبدالرحیم اوزر عمر از ترکیه با نتیجه صفر – صفر، با رای داوران پیروز شد تا صاحب نشان طلا شود.

مدال های برنز عباسعلی و اباذری:
حمیده عباسعلی و صالح اباذری نیز به مدال برنز رسیدند. در وزن ۶۸+ بانوان حمیده عباسعلی با برتری یک بر صفر برابر آیاکو سایتو از ژاپن به مقام سوم رسید.
صالح اباذری هم در وزن ۸۴+ کیلوگرم با برتری ۲ بر صفر برابر مهدی عاشوری از ایران به مدال برنز رسید.

دست پورشیب و آسیابری به مدال نرسید:
ذبیح الله پورشیب در وزن ۸۴- و علی اصغر آسیابری در وزن ۷۵- دیگر نمایندگان ایران در دیدار رده بندی بودند که با قبول شکست برابر حریفان خود دست شان از رسیدن به مدال کوتاه ماند.
در روز اول و دوم هفتمین مرحله رقابت های لیگ جهانی کاراته وان مادرید سارا بهمنیار در وزن ۵۰-، طراوت خاکسار در وزن ۵۵-، رزیتا علیپور در وزن ۶۱-، بهمن عسگری در وزن ۷۵- نمایندگان کاراته ایران بودند که با باخت مقابل حریفان از گردونه رقابت ها خارج شدند.

در پایان رقابت های کومیته مردان، قزاقستان با دو طلا و یک نقره قهرمان شد. ایران با دو طلا و دو برنز نایب قهرمان شد و ترکیه با یک طلا، یک نقره و یک برنز سوم شد.


کاراته


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :