Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 263694
تاریخ انتشار : 11 آذر 1398 19:38
تعداد بازدید : 111

واگن های باری بر ریل تولید

شرکت فولاد درخشان اراک از تولید ۲۲۵ دستگاه واگن باری طی امسال در این واحد صنعتی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ مدیرعامل شرکت فولاد درخشان اراک گفت: ۲۲۵ دستگاه واگن باری ۲ و چهار محوره مخصوص حمل کانتینر امسال در این واحد واگن سازی تولید شده است .

 میرنظامی افزود: 100 دستگاه از واگن های تولید شده ۲ محوره کانتینربر در شرکت فولاد درخشان اراک به سفارش شرکت پتروشیمی کرمانشاه تولید شد و آماده انتقال به این شرکت است.

وی گفت : قیمت تمام شده هر یک از این واگن های تولیدی در شرکت فولاد درخشان اراک بیش از ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال برآورد می شود.

مدیرعامل شرکت فولاد درخشان اراک گفت: ۷۵ دستگاه واگن ۲ محوره نیز به سفارش شرکت ترکیب حمل و نقل ایران وابسته به صندوق بازنشستگان شرکت رآه آهن جمهوری اسلامی ساخته و تحویل شرکت بهره بردار شده است.

میرنظامی افزود : ۵۰ دستگاه واگن لبه بلند چهارمحوره نیز به ارزش هر واگن ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به سفارش شرکت آرمین، تولید و به زودی تحویل شرکت بهره بردار می شود.

وی تاکید کرد: ظرفیت ساخت بیش از ۵۰۰ دستگاه انواع واگن باری در شرکت فولاد درخشان اراک وجود دارد و انتظار می رود با حمایت شرکت های بهره بردار در پرداخت تسهیلات کم بهره نسبت به پویایی شرکت های تولیدی اقدام شود.

شرکت صنایع آهن و فولاد درخشان اراک در سال ۱۳۷۵ به عنوان مرکز خدماتی شرکت فولاد مبارکه اصفهان راه اندازی و فعالیت خود را آغاز کرد.


واگن سازی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :