Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 263866
تاریخ انتشار : 16 آذر 1398 19:43
تعداد بازدید : 94

سه پروژه ورزشی بنیاد مستضعفان در سیستان و بلوچستان افتتاح شد

مسئول دفتر بنیاد مستضعفان سیستان و بلوچستان گفت: سه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در روستاهای سیف آباد و تابکتل نیکشهر و مومان پایین کنارک به بهره بردای رسید.

 آرشام هنرکار روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح های ورزشی پیرو تفاهم نامه میان بنیاد مستضعفان و وزارت ورزش و جوانان به صورت مشارکتی ساخته شده و هر سه مورد این پروژه ها مربوط به سهمیه سال ۹۶ بوده است.

وی بیان کرد: سال گذشته نیز از مجموع ۱۲۶ مورد سهمیه در نظر گرفته شده برای ساخت زمین های ورزشی روستایی در سراسر کشور، ۱۵ سهمیه برای سیستان و بلوچستان در نظر گرفته شده که بیشترین تعداد در میان استان های کشور است.

مسئول دفتر نمایندگی بنیاد مستضعفان سیستان و بلوچستان گفت: این بنیاد با مشارکت وزارت ورزش و جوانان ۲۱ زمین چمن مصنوعی در این استان می سازد.

وی اظهار داشت: این اقدامات در راستای منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت توسعه ورزش همگانی در مناطق محروم انجام شده است.

هنرکار بیان کرد: به منظور افزایش زیرساخت های ورزشی نقاط محروم بر اساس تفاهم نامه ای که سال ۹۶ میان وزیر ورزش و جوانان و ریاست بنیاد مستضعفان منعقد شد، بنیاد ۱۵۰ میلیون تومان هزینه بابت خرید چمن مصنوعی و وزارت ورزش و جوانان فراهم سازی و احداث زیرساخت زمین های ورزشی را بر عهده گرفت.

وی با اشاره به اینکه سال ۹۶ تعداد ۶ مورد سهمیه و سال ۹۷ تعداد ۱۵ مورد سهمیه بابت ساخت زمین چمن ورزشی در سیستان و بلوچستان در نظر گرفته شده، افزود: با توجه به محرومیت های استان و کمبود زیرساخت های ورزشی بنیاد نگاه مثبتی  به این منطقه دارد.

مسئول دفتر نمایندگی بنیاد مستضعفان سیستان و بلوچستان گفت: در ۲ سال گذشته بیشترین تعداد زمین چمن در کشور برای این استان در نظر گرفته شده که امیدواریم این روند ادامه یابد.


زمین چمن مصنوعی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :