Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 266440
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1398 22:36
تعداد بازدید : 140

انقلابی سرشناس بحرین: مردم منطقه از پیشرفت ایرانی ها روحیه می گیرند

انقلابی سرشناس بحرین با بیان اینکه مردم منطقه از پیشرفت ایرانی ها روحیه می گیرند، گفت: حضور مردم ایران در میادین مختلف علاوه بر اینکه روحیه مردم سایر کشورهای منطقه را تقویت می کند موجب ایجاد انگیزه مضاعف در آنها می شود.

راشد الراشد در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: حضور پرشور و گسترده مردم ایران در انتخابات مجلس شورای اسلامی روحیه مردم منطقه را تقویت کرد.

وی با بیان اینکه حضور گسترده مردم ایران در انتخابات استکبار جهانی را درهم شکست، افزود: حضور مردم ایران در عرصه های داخلی و جهانی باعث تقویت روحیه جبهه مقاومت در تمامی نقاط جهان می شود و در نهایت استکبار جهانی را درهم می شکند.

الراشد با تأکید بر اهمیت انتخابات مجلس ایران تصریح کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران از هر لحاظی برای منطقه حائز اهمیت و جایگاه ویژه ای است چرا که این حضور پرشور و پرشکوه مردم هیمنه دشمنان را شکست .

انقلابی سرشناس بحرین با اشاره به تبلیغات منفی دشمنان ایران اسلامی بیان کرد: امروزه دشمنان ایران اسلامی در راستای تبلیغات منفی تلاش می کنند اما مردم سراسر ایران باید بدون توجه به این تبلیغات منفی دشمنان به ویژه در رأس آن ها آمریکا و متحدانش در انتخابات حضور پرشوری از خود نشان دهند.

وی اظهار کرد: حضور مردم ایران در میادین مختلف علاوه بر اینکه روحیه مردم سایر کشورهای منطقه را تقویت می کند موجب ایجاد انگیزه مضاعف در آنها می شود چراکه مردم منطقه با رصد پیشرفت های ایران کنار این همه موانعی که توسط آمریکا بر سر راه ایران قرار گرفته است برای آینده خود امیدوار می شوند.


راشد الراشد


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :