Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 266866
تاریخ انتشار : 1 فروردین 1399 21:8
تعداد بازدید : 522

ایستاده با امید / فرینوش اکبرزاده

ثانیه ها از پی هم آمدند و در نهایت، بهار نفس کشید.
 تا در خاطرمان هست، ما بودیم و نوروزی که کنار خانواده و پای هفت سین از راه می رسید. ما بودیم قرآنی که دست به دست می چرخید تا یک سال همراه برکت را از کلام آسمانی اش طلب کنیم.

صبح امروز بهار رسید، از پس سالی پر فراز و نشیب رسید تا نشان دهد، هیچ زمستانی ماندگار نیست.

و ما، امروز در جمع خانواده ای به وسعت ایران زمین، در گوشه ای از تبریز عزیز، چشم انتظار بهار بودیم تا لحظه ای از تسکین آلام و دردهای این روزهای هموطنان غافل نشویم.

امسال، هفت سین را با طعم کاور و ماسک و ضدعفونی کننده و دستکش، در کنار بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان امام رضا (ع) تبریز گستردیم تا بگوئیم همچنان که بهار از راه دور رسید، صحت و سلامت مردم هم از پس این رنج جهانی خواهد رسید و تا آن زمان، لحظه ای از پای نمی نشینیم؛ حتی برای تحویل سال.

در میان غمی که بر جان هموطنان نشسته، با دلی دردمند از آنچه در این روزها به واسطه بیماری کرونا بر مردم رفته است، با دیدگانی به اشک نشسته، سبزه آوردیم به نیت سالی سرسبز، ساعت و سیب و سمنو و سنجد در سفره چیدیم تا یادمان بماند زندگان را زندگانی لازم است.

و ما که سوگند خورده ایم برای مرهم شدن بر جسم و جان مردم، با تمام توان در خط مقدم صحت مردم تلاش می کنیم؛ ما که مدافعان سلامت نام گرفته ایم.

هفت سین امسال، علاوه بر تمام پیام های والای کهنسالش، برای ما پیام آور ایستادگی در دل خطر است؛ با ایمان به خدایی که قولش به رفتن سختی ها را باور داریم.

برای تحقق این قول، کنارمان باشید. هدیه نوروزی ما که تحویل سال را در راهروهای بیمارستان جشن گرفتیم، در خانه ماندن و مراقب شما از خود و خانواده و عزیزانتان است.


کرونا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :