Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 266868
تاریخ انتشار : 1 فروردین 1399 21:41
تعداد بازدید : 26

حماسه های پرستاران در تاریخ ایران ثبت خواهد شد

معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: حماسه سازی های تک تک پرستاران در تاریخ کشور ثبت و ضبط خواهد شد و آیندگان از شما به عنوان قهرمان یاد خواهند کرد.

به گزارش وبدا، مریم حضرتی امروز جمعه با حضور در بیمارستان حضرت رسول از بخش بستری بیماران کرونایی بازدید و در جریان روند خدمات دهی به بیماران قرار گرفت، در این بازدید از تریاژ بیماران تنفسی، اورژانس و icu بیماران کرونایی دیدن کرد و ضمن تبریک سال نو به پرستاران، کادر درمانی و بیماران، از خدمات پرستاران قدرانی و برای بیماران آرزوی شفای عاجل کرد.

وی در جریان این بازدید خطاب به پرستاران، گفت: خدمات و ایثارگری های پرستاران برای همه ملت ایران مشهود است و آنان قدردان زحمات و خدمات شما هستند.

حضرتی افزود: حماسه سازی های تک تک پرستاران در تاریخ این کشور بزرگ ثبت و ضبط خواهد شد و آیندگان از شما به عنوان قهرمان یاد خواهند کرد.

علی رضا رییسی معاون بهداشت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی امروز جمعه اعلام کرد که تاکنون ۱۹ هزار و ۶۴۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و هزار و ۴۳۳ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۶ هزار و ۷۴۵ نفر نیز بهبود یافته اند.


کرونا


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :