Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 266999
تاریخ انتشار : 10 فروردین 1399 20:47
تعداد بازدید : 73

بزرگترین واحد صنفی تولید ماسک کشور در جنوب تهران افتتاح شد

بزرگترین واحد صنفی تولید ماسک کشور صبح امروز با حضور رئیس سازمان بسیج اصناف کشور به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرری، در نخستین روزهای سال جهش تولید به همت بسیجیان جهادگر در راستای تأمین نیازهای مردم و کادر درمانی بزرگترین واحد صنفی تولید ماسک کشور در جنوب تهران افتتاح شد.

این مراسم صبح امروز در بخش کهریزک شهرستان ری با حضور غلامرضا حسن پور رئیس سازمان بسیج اصناف کشور برگزار شد.

غلامرضا حسن پور رئیس سازمان بسیج اصناف کشور در حاشیه افتتاح این واحد تولیدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این سازمان از همان روزهای درگیری کشور با ویروس کرونا با تشکیل ستاد مقابله فعالیت خود را بطور همزمان در چند بخش آغاز کرد.

وی هدف اصلی ما از تشکیل این ستاد را تأمین اجناس و کالاهای مورد نیاز مردم ، برخورد جدی با سودجویان و محتکران دانست و افزود: با توجه به کمبود ماسک در کشور با واحدهای تولیدی و اتحادیه های مرتبط هماهنگی های لازم صورت گرفت و با استفاده از ظرفیت گروه های جهادی، بخش های خانگی همچنین فعال سازی بخش های مختلف صنفی تلاش شد تا به نیازهای موجود در بخش های مختلف جامعه پاسخ داده شود.

رئیس سازمان بسیج اصناف کشور به تغییر خط تولید ۳ کارگاه از پوشاک به ماسک و تولید روزانه ۱۵۰ هزار ماسک اشاره کرد و گفت: با راه اندازی سومین مجموعه علاوه بر اینکه ماسک های تولید شده در واحدهای زیر پوشش بسیج اصناف در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی، مراکز درمانی و مراکز خدماتی قرار می گیرد، بخشی از تولیدات این کارگاه ها به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می گیرد.


تولید ماسک


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :