Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 269618
تاریخ انتشار : 26 خرداد 1399 23:6
تعداد بازدید : 45

طراحی و ساخت دستگاه ضدعفونی کننده فوگر حرارتی توسط دانشجویان بسیجی تبریز

دانشجویان بسیجی دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی برای نخستین بار در کشور موفق به طراحی و ساخت دستگاه ضدعفونی کننده فوگر حرارتی شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز دستگاه ضدعفونی کننده فوگر حرارتی مه توسط دانشجویان بسیجی دانگشاه فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی طراحی و ساخته شده است امروز با حضور سردار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورا رونمایی شد.

یونس پورگجینی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی در این مراسم گفت: دستگاه فوگر حرارتی که توسط بسیجیان نخبه بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان برای اولین بار در کشور طراحی و تولید شده است جزو نیاز های اساسی کشور در بحث مبارزه با ویروس منحوس کرونا است.

وی به مزایا و ویژگی های این دستگاه اشاره کرد و اظهار داشت: نخستین مزیت دستگاه کاملا بومی بودن آن است که این بومی بودن قیمت دستگاه را  10 برابر کمتر از نمونه های خارجی کرده است.

پورگجینی  قابلیت ضدعفونی دستگاه های حساس الکترونیکی و خودپردازها، ضدعفونی اداره ها و اماکن سرپوشیده بدون آسیب رساندن به اسناد و مدارک،  بالا بودن سرعت و کیفیت ضدعفونی و ماندگاری بالا و نفوذ در تمام قسمت ها از دیگر مزایای دستگاه فوگر حرارتی  عنوان کرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی شرقی گفت: برای تولید انبوه رساندن این طرح، برنامه ریزی هایی انجام داده و به حول قوه الهی عملیاتی خواهد کرد.


دستگاه ضدعفونی کننده فوگر حرارتی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :