Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 270599
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1399 23:29
تعداد بازدید : 81

99.5 درصد از روستاهای چهارمحال و بختیاری از نعمت برق برخوردارند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر ۹۹.۵ درصد از روستاهای استان از نعمت برق برخوردار هستند.
مجید فرهزاد ظهر امروز در جلسه آغاز بهره برداری از پروژه های صنعت آب و برق استان با حضور مسؤولان ارشد وزارت نیرو گفت: دو هزار میلیارد تومان پروژه از سال 92 توسط وزارت نیرو برای چهارمحال و بختیاری تعریف شد که  ۷۶۰ میلیارد تومان از این پروژه ها به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری ادامه داد: اجرای ۸۰۹ میلیارد تومان پروژه دیگر نیز در دست اقدام است که میانگین پیشرفت فیزیکی آن ها ۶۵ درصد است.

وی اضافه کرد: با حضور وزیر نیرو در شهریورماه سال گذشته ۱۱ پروژه در حوزه برق در این استان افتتاح شد و ۱۴ پروژه در این حوزه با اعتباری بالغ بر ۳۳۷ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

فرهزاد اظهار داشت: در حال حاضر ۹۹.۵ درصد از روستاهای چهارمحال و بختیاری از نعمت برق برخوردار هستند و از سال ۹۲تعداد ۴۱ روستا برق رسانی شده که در این مدت نیز ظرفیت برق ۸۸۵ مگاولت افزایش پیدا کرده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری با اشاره به کاهش تلفات انرژی برق در سال اخیر تصریح کرد:  تلفات حوزه برق استان در سال 98 از ۱۵.۵ درصد به ۸.۶۷ درصد کاهش پیدا کرده است.


برق


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :