Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 270602
تاریخ انتشار : 9 مرداد 1399 0:10
تعداد بازدید : 286

راه اندازی نخستین خط تولید تخصصی قرص های جوشان

نخستین و بزرگترین خط تولید تخصصی قرص های جوشان در ایران با ظرفیت تولید سالانه ۲۵۰ میلیون عدد قرص جوشان با حضور استاندار در شهرک صنعتی شکوهیه قم راه اندازی شد.
برای راه اندازی این واحد تولیدی ۲۰ میلیارد تومان هزینه و زمینه اشتغال یکصد نفر بطور مستقیم فراهم شده است.
مهندس عید مدیرعامل شرکت داروسازی دارو و سلامت فارمد گفت : باتوجه به شیوع ویروس کرونا به قرص های مکمل و جوشان برای تقویت سیستم ایمنی نیاز است.
 
وی افزود : در زمینه تولید انبوه قرص های جوشان محدودیت و مشکل خاصی نیست و تا پایان امسال نیز ۳۰ درصد به میزان تولید اولیه این شرکت اضافه خواهد شد.
گفتنی است: محصولات این کشور قرار است امسال به سه کشور عمان، عراق و افغانستان صادر شود.
 
بازدید از دیگر واحدهای تولیدی و بررسی مشکلات آنها
استاندار پس از افتتاح این واحد تولیدی، از دو واحد فعال تولیدی در شهرک صنعتی شکوهیه قم (شرکت تجهیز ساختمانی کسری تولید کننده داربست های فلزی و شرکت شیمی گستر نیما تولید کننده محصولات شیمیایی) بازدید کرد و در جریان مشکلات پیش روی این واحد ها و موانع توسعه شان قرار گرفت.

این دو شرکت بطور مستقیم و غیر مستقیم زمینه اشتغال بیش از ۲۵۰ نفر را فراهم کرده اند.
آقای سرمست با بیان اینکه استان قم دارای ظرفیت های ارزشمند طبیعی ازجمله دریاچه نمک است گفت: واحد های تولیدی در قم میتوانند با خلاقیت و ابتکارعمل اقدام به تولید محصولاتی کنند که قسمتی از مواد مورد نیازشان از این ظرفیت های طبیعی مانند دریاچه نمک استخراج شود.

وی تاکید کرد: همه مسئولان در استان قم وظیفه دارند پشتیبان رونق تولید باشند و تمام توانشان را برای رفع موانع تولید به کار گیرند.
درخواست زمین توسط واحد های تولیدی فعال برای توسعه چرخه تولید یکی از مطالبات و دغدغه های مدیران واحد های تولیدی در شهرک صنعتی شکوهیه است که به گفته آقای سیجانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، قرار است برای رفع این دغدغه، طرح احیای واحد های راکد و توسعه واحد های تولیدی فعال انجام می شود.

در قالب اجرای این طرح زمین واحد های راکد که در جوار واحد های تولیدی فعال قرار دارند در اختیار واحد های فعال قرار داده می شود تا زمینه افزایش تولید در استان تسهیل شود.

قرص جوشان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :