Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 270610
تاریخ انتشار : 9 مرداد 1399 22:28
تعداد بازدید : 292

سیلوی 30 هزار تنی در اقلید به بهره برداری رسید

سیلوی 30 هزار تنی اقلید به صورت ویدئوکنفرانس با حضور رئیس جمهور و همزمان با سایر طرح های ملی وزارت صنعت، معدن و تجارت در سطح کشور، افتتاح شد.

به گزارش سرویس شهرستان های خبرگزاری فارس از اقلید، سیلوی فلزی ۳۰ هزار تنی این شهرستان،امروز با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی بازرگانی دولتی ایران و همراهی مسؤولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

یزدان سیف در این آیین که همزمان با افتتاح چندین طرح ملی صنعت، معدن و تجارت و به صورت ویدئوکنفرانس با حضور رئیس جمهور صورت گرفت، اظهار داشت: استان فارس به عنوان یکی از استان های قطب کشاورزی کشور است که نقش عمده ای در تولید محصولات کشاورزی و اساسی کشور دارد به طوری که در سال جاری، تاکنون، حدود ۹۰۰ هزار تن گندم از کشاورزان این استان تحویل گرفته شد.
وی با بیان اینکه پیش بینی می شود امسال بیش از ۹۲۰ هزار تن گندم از گندم کاران این استان تحویل گرفته شود، اظهار کرد: وجود سیلوهای استاندارد یکی از نیازهای اصلی این زنجیره است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی بازرگانی دولتی ایران به اجرا و افتتاح سه سیلوی استان فارس با همت و تلاش مسؤولان استانی و ستادی شرکت مادرتخصصی بازرگانی کشور اشاره و بیان کرد: در سال ۹۷ سیلوی کازرون افتتاح شد و امروز نیز دو سیلوی داراب و اقلید با ظرفیت کلی ۷۰ هزار تن به بهره برداری رسیده است.

سیف به سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد تومانی سیلوهای اقلید و داراب اشاره کرد و گفت: ارزش این دارایی برای استان فارس بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان است.


سیلوی فلزی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :