Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 271682
تاریخ انتشار : 20 شهریور 1399 21:50
تعداد بازدید : 158

شرکت داروسازی فاران‎ شیمی جزو ۱۰ شرکت دانش بنیان کشور

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تویسرکان با بیان اینکه شرکت تعاونی داروسازی فاران شیمی جزو ۱۰ شرکت دانش بنیان کشور است گفت: هم اکنون ۳۰۰ نفر در شرکت داروسازی فاران مشغول به کار هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تویسرکان، بعد از ظهر امروز سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت هفته تعاون با تنی چند از کارکنان این نهاد از دو شرکت تعاونی بازدید کرد، همچنین در این برنامه شرکت تعاونی تولیدی نوآوران غرب الوند در روستای سید شهاب به طور رسمی افتتاح شد.

احمد خدادادی پری در بازدید خود از آموزشگاه رانندگی میلاد، این آموزشگاه را یکی از تعاونی های خوب شهرستان دانست و اظهار کرد: سال ۸۴ مبلغ ۸۰ میلیون تومان تسهیلات برای ساخت و ساز و مبلغ ۳ میلیون تومان یارانه به این تعاونی پرداخت شده است.

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تویسرکان با بیان اینکه برآورد مالی تعاونی میلاد برای اجرای طرح توسعه آموزشگاه ۲۰۰ میلیون تومان است تاکید کرد: اداره تعاون تویسرکان براساس اختیارات و اعتباراتی که در اختیار دارد در راستای اجرایی شدن طرح توسعه کمک می کند.

وی از اشتغال زایی جدید تعاونی آموزشگاه میلاد برای ۶ نفر در طرح توسعه این تعاونی خبر داد و گفت: درحال حاضر هم ۲۱ نفر مربی و کارمند در آموزشگاه مشغول به کار هستند.

عباس جلالوند مالک و موسس آموزشگاه میلاد تویسرکان نیز از ۳۸ سال فعالیت آموزشگاه رانندگی میلاد در تویسرکان به عنوان اولین آموزشگاه خبر داد و افزود: بنده موسس گواهی نامه پایه ۲ و مدیریت پایه ۳ در آموزشگاه میلاد با هدف خدمات دهی به همشهریان هستم.

مدیر تعاونی آموزشگاه میلاد در تویسرکان با اشاره به اجرای طرح توسعه آموزشگاه برای آموزش و اعطای گواهینامه پایه دو، ادامه داد: برای احداث این ساختمان ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است امیدواریم مسوولان امر تعاونی میلاد را همیاری کنند.

وی با بیان اینکه بنده برای تسهیل ارائه خدمات به همشهریانم  در خصوص گواهینامه پایه 2 در تویسرکان اقدام کردم خاطرنشان کرد: مردم تویسرکان برای اخذ این گواهینامه باید به شهرهای همدان و ملایر بروند.

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تویسرکان در ادامه برنامه خود به بهانه هفته تعاون به شرکت داروسازی فاران شیمی سر زد. وی از این شرکت به عنوان یکی از شرکت های تعاونی بی نظیر شهرستان در عرصه تولید دارو یاد کرد و افزود: شرکت داروسازی فاران شیمی در کشور به عنوان شرکتی با توانمندی بالا و دارای تخصص داروسازی می شناسند.

وی با اشاره به توسعه شرکت تعاونی داروسازی فاران، بیان کرد: هم اکنون ۳۰۰ نفر در شرکت داروسازی فاران شیمی شهرستان تویسرکان مشغول به کار هستند.

خدادادی پری با بیان اینکه شرکت داروسازی فاران شیمی تویسرکان جزو ۱۰ شرکت دانش بنیان کشور است تاکید کرد: فاران شیمی نقش قابل توجهی در تولید و عرضه داروهای خاص مورد نیاز در سطح کشور دارد، این موضوع افتخاری بزرگ نه تنها برای تویسرکان؛ بلکه برای استان همدان است.

وی با تاکید بر اینکه با همه توان برای رفع موانع و توسعه کار تعاونی ها به ویژه فاران شیمی اقدام می کنیم گفت: اشتغال زایی و کاهش نرخ بیکاری در سطح شهرستان با توسعه همه جانبه فاران شیمی به طور حتم رقم می خورد، بنابراین توجه به این امر باید مورد نظر باشد.

مدیرعامل شرکت داروسازی فاران شیمی تویسرکان نیز با اشاره به اینکه حدود ۳۰۰ نفر در حال حاضر در شرکت داروسازی فاران شیمی در حال کار هستند اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۷۵ درصد از نیروهای فعال شرکت داروسازی فاران شیمی دارای مدرک کارشناسی هستند.

پارسا کیانی با تاکید بر اینکه اولویت نخست فاران شیمی در بحث نیروی کار، جذب نیروی انسانی بومی است بیان کرد: فاران شیمی به دلیل دانش بنیان بودنش بیشتر دنبال نیروهای متخصص کارآمد است.

وی تصریح کرد: شرکت داروسازی فاران شیمی جزو معدود شرکت های داروسازی در ایران است که هم تولید مواد اولیه و هم محصول نهایی را دارد.

مدیرعامل شرکت داروسازی فاران شیمی تویسرکان با اشاره به افتتاح دو فاز جدید فاران شیمی در سال گذشته، از افتتاح و بهره برداری خط جامد این شرکت داروسازی در آبان ماه  امسال خبر داد.

برنامه پایانی سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تویسرکان به مناسبت هفته تعاون افتتاح شرکت تعاونی تولیدی نوآوران غرب الوند در روستای سید شهاب بود، این شرکت تعاونی با بکارگیری نیروی کار در حوزه صنایع مبل چوبی فعالیت می کند.

این شرکت تعاونی به پیشنهاد بهزیستی برای چند نفر زیرپوشش بهزیستی اشتغال ایجاد کرده، مجموع اشتغال زایی این شرکت به طور مستقیم ۹ نفر و غیر مستقیم ۵۰ نفر عنوان شد.


 سامانه دارویی


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :