Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 271683
تاریخ انتشار : 20 شهریور 1399 21:53
تعداد بازدید : 177

نخستین مجموعه آب درمانی سیستان و بلوچستان افتتاح شد

نخستین مجموعه آب درمانی سیستان و بلوچستان با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون ساماندهی و توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید و استاندار این استان در زاهدان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، نخستین مجموعه آب درمانی سیستان و بلوچستان امروز با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون ساماندهی و توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید و استاندار این استان در زاهدان افتتاح شد.

معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید کشور در این مراسم گفت: این مجموعه آب درمانی برای فعالیت خود ۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات از صندوق کارآفرینی امید دریافت کرده که از محل تفاهم نامه این صندوق با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت شده است.

علی اصحابی با اشاره به اینکه با اجرای این طرح پنج جوان جویای کار شاغل شدند، افزود: با توجه به اینکه یکی از اهداف این تفاهم نامه توسعه بازار کار بوده به همین منظور کسب وکارهای نوین و  مشاغلی که برای ارائه خدمات به قشر مختلف جامعه فعالیت دارند تسهیلات ارائه می شود که در سیستان و بلوچستان این گونه طرح ها بخوبی حمایت شده است.

فیزیوتراپیست و مدیر این مجموعه آبی نیز گفت: پیش از این برای بیماران بویژه افرادیکه دچار ضایعه نخاعی شدند برای درمان و تسکین درد از روش های محدودی استفاده می شد که با راه اندازی این مجموعه این بیماران می توانند با بروزترین تجهیزات آب درمانی، معالجعه شوند.

نجمه بندانی اظهارداشت: این مجموعه در سه طبقه شامل سالن آب درمانی با چهار استخر مجزا، سالن بدن سازی با تجهیزات کامل و سالن ورزش های هوازی راه اندازی شده است.


آب درمانی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :