Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 272404
تاریخ انتشار : 12 مهر 1399 19:48
تعداد بازدید : 33

افتتاح اولین واحد سورتینگ میوه در مشگین شهر

اولین واحد سورتینگ میوه در شهرک صنعتی مشگین شهر مورد بهره برداری قرار گرفته و پروژه احداث سردخانه پیشرفته ۵ هزار تنی در کنار این واحد صنعتی کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، عصر امروز واحد سورتینگ میوه در شهرک صنعتی مشگین شهر مورد بهره برداری قرار گرفته و پروژه احداث سردخانه پیشرفته ۵ هزار تنی در کنار این واحد صنعتی کلنگ زنی شد.

بخش خصوصی برای راه اندازی این واحد بیش از ۲۰ میلیارد ریال هزینه نموده که برای ۱۲ نفر به طور مستقیم اشتغال ایجاد می کند.

نماینده مشگین شهر در آئین افتتاح این واحد اظهار کرد: یکی از دغدغه های کشاورزان و باغدارن نبود صنایع تبدیلی و مسائل و مشکلاتی بود که در زمینه فرآوری، بسته بندی و سورتینگ میوه به وجود می آمد که با پیگیری های مسؤولان امر در رفع می شود.

محمود عباس زاده افزود: دو واحد سورتینگ برای شهرستان مشگین شهر خریداری شد که یکی از این دو دستگاه توسط بخش خصوصی نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی تصریح کرد: نمایندگان تلاش می کنند تا سرمایه گذاران را جذب کنند و مسؤولان استان و شهرستان نیز باید برای ماندگاری سرمایه گذار، حمایت از سرمایه گذاران و فراهم نمودن زیر ساخت ها اهتمام ویژه ای داشته باشند.

نماینده مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: استقرار صنایع تبدیلی، بسته بندی و سورتینگ میوه برای مردم منطقه به آرزو تبدیل شده بود که با افتتاح این واحد شاهد توسعه منطقه خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، کلنگ احداث یک واحد سردخانه ۵ هزار تنی نیز در شهرستان مشگین شهر به زمین زده شد.


سورتینگ میوه


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :