Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 272438
تاریخ انتشار : 14 مهر 1399 21:53
تعداد بازدید : 32

افتتاح پروژه آبرسانی به ۱۵۰ هکتار مزارع ملکشاهی

در ارتباط ویدیو کنفرانس با رئیس جمهور و با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور 150 هکتار از مزارع و زمین های کشاورزی روستای ملگ آباد در شهرستان ملکشاهی به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، عصر امروز پروژه آبرسانی به ۱۵۰ هکتار از مزارع و زمین های کشاورزی روستای ملگ آباد شهرستان ملکشاهی در ارتباط ویدیو کنفرانسی با رئیس جمهور و با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور به بهره برداری رسید.

سردار محمد زهرایی رئیس بسیج سازندگی کشور که برای افتتاح این طرح ها به شهرستان ملکشاهی سفر کرده بود، گفت: از سال ۷۹ با فرمان مقام معظم رهبری، بسیج سازندگی تشکیل شد که در محروم ترین نقاط ایران حضور پیدا کرده و با کار جهادی و گروه های جهادی به خدمت رسانی پرداخته اند.

وی ضمن درخواست افزایش اعتبارات محرومیت زدایی، افزود: هم اکنون ۲۴ هزار گروه جهادی در کشور فعال است و این جوانان متخصص بدون منت در کنار پایگاه های مقاومت به جنگ فقر و محرومیت می روند.

رئیس بسیج  سازندگی، گفت: این طرح در قالب 2 هزار و 748 طرح محرومیت زدایی و 160 طرح اقتصاد مقاومتی سراسر کشور با مجموع اعتبار 760 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

سردار زهرایی ادامه داد: ۶۰۰ هزار نفر در قالب ۲۴ هزار گروه جهادی در سراسر کشور حضور دارند.


شخم زمین کشاورزی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :